atlasarzdigital

سرمایه‌گذاری شرکت‌ها در بیت کوین دو برابر شده است؛ رشد قراردادهای آتی

سرمایه‌گذاری شرکت‌ها در بیت کوین دو برابر شده است؛ رشد قراردادهای آتی

گروهی از سرمایه‌گذاران توانسته‌اند ارزش موقعیت‌های خرید خود را در قراردادهای آتی بیت کوین تنها در ماه جاری دو برابر کنند.

به گزارش «کوین‌دسک» و بر اساس آمار ارائه شده توسط «اسکیو مارکتز» (Skew Markets)، ارزش موقعیت‌های خرید موسسات مالی که در قراردادهای آتی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند از کمتر از 500 بیت کوین (4.11 میلیون دلار) در 1 اکتبر (9 مهر) به بیش از 1,000 بیت کوین (8.23 میلیون دلار) در 16 اکتبر (24 مهر) رسیده است.

با احتساب رشد اخیر در سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت قراردادهای آتی بیت کوین، می‌توان گفت که شاهد تغییر روند نزولی این حوزه نسبت به ماه سپتامبر (شهریور) بوده‌ایم. گفتنی است که عرضه قراردادهای آتی بیت کوین توسط بکت (Bakkt) با سقوط 1,300 بیت کوینی سود حاصل از سرمایه‌گذاری در این بخش هم‌زمان شده بود.

اسکیو در این خصوص می‌نویسد:

موسساتی نظیر صندوق‌های بازنشستگی، موقوفات، شرکت‌های بیمه‌، صندوق‌های مشترک، شرکت‌های فعال در زمینه مدیریت سرمایه، در دسته‌بندی موسسات مالی قرار می‌گیرند.

گمان می‌شد با توجه به کاهش قیمت شدید بیت کوین طی ماه گذشته، قراردادهای آتی بیت کوین به عنوان اولین انتخاب موسسات مالی برای سرمایه‌گذاری در این حوزه مورد استفاده قرار نگیرند.

بر خلاف گمانه‌زنی‌ها در خصوص احساسات سرمایه‌گذاران، این موسسات به تازگی روی دیگر بازار را نشان دادند.

بر اساس گزارش پیشین کوین تلگراف، گری اسکیل (Grayscale)، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌ در حوزه ارزهای دیجیتال، تایید کرد که ورود سرمایه در سال 2019 به یک رکورد پایدار رسیده است.

ریحانه شریف عسکری، مدیر فروش و توسعه کسب‌وکار اسکیل، در مصاحبه‌ای که اوایل ماه جاری میلادی انجام داد گفت:

همیشه موسسات مالی از طریق ما سرمایه‌گذاری می‌کنند و این روند مدت زیادی است که در جریان است.

با این حال بسیاری از منابع خبری و تحلیلی تاثیرات حضور و ورود موسسات مالی در حوزه بیت کوین را زیر ذره بین بردند. این هفته «ملتدم دمیرورس» (Meltdem Demirors)، مدیر ارشد استراتژی کوین شیرز (CoinShaes)، به طور خاص کسب‌وکارهای حوزه نگه‌داری از سرمایه را مثال زد و سوالاتی را در مورد آن‌ها عنوان کرد.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه سرمایه‌گذاری شرکت‌ها در بیت کوین دو برابر شده است؛ رشد قراردادهای آتی ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x