لوکال بیت کوینز در حال از دست دادن کاربران خود به خاطر سخت‌گیری در قوانین

لوکال بیت کوینز در حال از دست دادن کاربران خود به خاطر سخت‌گیری در قوانین

یکی از اصلی‌ترین رقبای فعال لوکال بیت کوینز (LocalBitcoins) در حوزه صرافی‌های ‌همتا‌به‌همتای بیت کوین، در حال ربودن بخش قابل توجهی از مشتریان این صرافی فنلاندی‎‌ست که در حال حاضر درگیر سازگاری با قوانین است.

به گزارش کوین تلگراف، لوکال کریپتوز (LocalCryptos) که پیش‌تر با نام لوکال اتریوم (LocalEthereum) فعالیت می‌کرده است، اعلام کرد که با موفقیت پشتیبانی از اتریوم و بیت کوین را آغاز نموده است.

این صرافی در وبلاگ رسمی‌اش ضمن بیان اینکه اضافه شدن بیت کوین و اتریوم قدمی بزرگ است، می‌نویسد:

این پلتفرم یکی از اصلی‌ترین مراکز جهانی خرید ارزهای دیجیتال با ارزهای رایج است و حالا از بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می‌کند.

در بخش دیگری از پست، این صرافی با بیان اینکه ارزهای بیشتری را اضافه می‌کند، افزود:

لوکال کریپتوز محبوب‌ترین توکن‌های مبتی بر اتریوم را در آینده اضافه خواهد کرد. همچنین قراردادهای هوشمند جدیدی برای استفاده از ERC20ها توسعه خواهیم داد و پس از آن هم به سراغ ERC721ها خواهیم رفت.

هفته پیش لوکال بیت کوینز اعلام کرد که در فنلاند به صورت قانونی به ثبت رسیده است. این اقدام حاصل تلاش‌های چند ساله این صرافی بوده است؛ بدین ترتیب لوکال بیت کوینز به عنوان صرافی رسمی فنلاند در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند. نهاد نظارت مالی فنلاند (FIN-FSA)، مسئول صدور این مجوز است.

طبق گزارش‌ها امکان انجام تراکنش‌های ناشناس در این پلتفرم، وجود نخواهد داشت. با توجه به این مسئله که لوکال بیت کوین عرصه را بر چنین کاربرانی تنگ‌تر کرده، در حال حاضر احراز هویت برای کاربران ضروری است و امکان خرید و فروش به وسیله پول نقد نیز میسر نیست.

در طرف دیگر لوکال کریپتوز چنین ملزوماتی را اجرایی نکرده و به عنوان پلتفرمی بدون نگه‌داری (ارز) فعالیت می‌کند و از همین رو هیچ نهادی امکان دسترسی به آن را ندارد.

چنین سازوکاری به لوکال کریپتوز اجازه ارائه قابلیت‌هایی را داده که لوکال بیت کوینز امکان ارائه آنها را ندارد.

علاوه بر لوکال بیت کریپتوز، پلتفرم‌های دیگری نیز با تصمیم لوکال بیت کوینز، تحت تاثیر قرار گرفته و شاهد افزایش تعداد کاربرانش است.   

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
bit
bit
۴ سال قبل

سلام ایا ما پاسپورت ایرانی دادیم سرمایه ما بلاک میشه؟؟؟

حسین
حسین
۴ سال قبل

سایت شما مثلا پیشرو در زمینه ی ارز دیجیتال در ایران هس ، الان چند روزه که ماینرها بخاطر اینترنت نمیتونن ماین کنن، اما شما انگار نه انگار .. نه پستی نه اشاره ای نه مطلبی نه راهکاری..اینهمه محتاطانه عمل کردن چیو نشون میده؟؟

پیمان
پیمان
۴ سال قبل
پاسخ  حسین

خانه از پای بست ویران است...