جهش بزرگ لایت کوین در این هفته

جهش بزرگ لایت کوین در این هفته

لایت کوین یک هفته فوق العاده را سپری کرد و در حال افزایش قیمت به ۹۰ دلار است. همچنین در صرافی GDAX ، لایت کوین بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داد.

این روند چشمگیر برای رقیب دیگر لایت کوین، یعنی بیت کوین هم صدق کرد و بیت کوین به سرعت در حال رسیدن به قیمت ۵۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران به وضوح در حال سرمایه گذاری زیادی بر ارزهای دجیتال هستند و هیچ نشانه هایی از کاهش قیمت در آن ها دیده نمی شود.

دلایل

افزایش قیمت لایت کوین، دست کم دو علت بزرگ دارد. اول، فعالیت اخیر SegWit در بیت کوین، یک پتانسیل واقعی در معاملات شبکه لایتینگ (LN) در لایت کوین ایجاد می کند. شبکه لایتینگ کمک می کند تا تراکنش ها سریع تر و ارزان تر در بلاک چین لایت کوین انجام شود.

بنیاد لایت کوین اخیرا در توییتر اعلام کرد که نخستین پرداخت با شبکۀ لایتینگ موفق بوده است ونشان می دهد که شبکه کامل و آماده برای انجام تراکنش ها است. در این آزمایش پرداخت تراکنش بودن کارمزد انجام شد.

دوم، به طور کلی در این هفته تمام ارزهای دیجیتال به دلیل تنش سیاسی و نظامی آمریکا و کره شمالی، افزایش قیمت را تجربه کردند. این تنش باعث شد که تقاضا برای ارزهای دیجیتال بالا رود و در نتیجه باعث افزایش قیمت شود.

صعود اصلی لایت کوین از آوریل (فروردین-اردیبهشت) امسال شروع شد و از قیمت ۴ دلار، به این نقطه رسید. به نظر می رسد تا چند ماه آینده، لایت کوین به رشد خود برای رسیدن به ۱۰۰ دلار ادامه دهد.

 

منبع:cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه