atlasarzdigital

جهش بزرگ لایت کوین در این هفته

جهش بزرگ لایت کوین در این هفته

لایت کوین یک هفته فوق العاده را سپری کرد و در حال افزایش قیمت به 90 دلار است. همچنین در صرافی GDAX ، لایت کوین بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داد.

این روند چشمگیر برای رقیب دیگر لایت کوین، یعنی بیت کوین هم صدق کرد و بیت کوین به سرعت در حال رسیدن به قیمت 5000 دلار است. سرمایه گذاران به وضوح در حال سرمایه گذاری زیادی بر ارزهای دجیتال هستند و هیچ نشانه هایی از کاهش قیمت در آن ها دیده نمی شود.

دلایل

افزایش قیمت لایت کوین، دست کم دو علت بزرگ دارد. اول، فعالیت اخیر SegWit در بیت کوین، یک پتانسیل واقعی در معاملات شبکه لایتینگ (LN) در لایت کوین ایجاد می کند. شبکه لایتینگ کمک می کند تا تراکنش ها سریع تر و ارزان تر در بلاک چین لایت کوین انجام شود.

بنیاد لایت کوین اخیرا در توییتر اعلام کرد که نخستین پرداخت با شبکۀ لایتینگ موفق بوده است ونشان می دهد که شبکه کامل و آماده برای انجام تراکنش ها است. در این آزمایش پرداخت تراکنش بودن کارمزد انجام شد.

دوم، به طور کلی در این هفته تمام ارزهای دیجیتال به دلیل تنش سیاسی و نظامی آمریکا و کره شمالی، افزایش قیمت را تجربه کردند. این تنش باعث شد که تقاضا برای ارزهای دیجیتال بالا رود و در نتیجه باعث افزایش قیمت شود.

صعود اصلی لایت کوین از آوریل (فروردین-اردیبهشت) امسال شروع شد و از قیمت 4 دلار، به این نقطه رسید. به نظر می رسد تا چند ماه آینده، لایت کوین به رشد خود برای رسیدن به 100 دلار ادامه دهد.

 

منبع:cointelegraph
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه جهش بزرگ لایت کوین در این هفته ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x