00: 00: 00
ارز دیجیتال > سرمایه گذاری > تجزیه و تحلیل > جهش بزرگ لایت کوین در این هفته
اخبار تجزیه و تحلیل

جهش بزرگ لایت کوین در این هفته

افزایش قیمت لایت کوین

لایت کوین یک هفته فوق العاده را سپری کرد و در حال افزایش قیمت به ۹۰ دلار است. همچنین در صرافی GDAX ، لایت کوین بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داد.

این روند چشمگیر برای رقیب دیگر لایت کوین، یعنی بیت کوین هم صدق کرد و بیت کوین به سرعت در حال رسیدن به قیمت ۵۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران به وضوح در حال سرمایه گذاری زیادی بر ارزهای دجیتال هستند و هیچ نشانه هایی از کاهش قیمت در آن ها دیده نمی شود.

دلایل

افزایش قیمت لایت کوین، دست کم دو علت بزرگ دارد. اول، فعالیت اخیر SegWit در بیت کوین، یک پتانسیل واقعی در معاملات شبکه لایتینگ (LN) در لایت کوین ایجاد می کند. شبکه لایتینگ کمک می کند تا تراکنش ها سریع تر و ارزان تر در بلاک چین لایت کوین انجام شود.

بنیاد لایت کوین اخیرا در توییتر اعلام کرد که نخستین پرداخت با شبکۀ لایتینگ موفق بوده است ونشان می دهد که شبکه کامل و آماده برای انجام تراکنش ها است. در این آزمایش پرداخت تراکنش بودن کارمزد انجام شد.

دوم، به طور کلی در این هفته تمام ارزهای دیجیتال به دلیل تنش سیاسی و نظامی آمریکا و کره شمالی، افزایش قیمت را تجربه کردند. این تنش باعث شد که تقاضا برای ارزهای دیجیتال بالا رود و در نتیجه باعث افزایش قیمت شود.

صعود اصلی لایت کوین از آوریل (فروردین-اردیبهشت) امسال شروع شد و از قیمت ۴ دلار، به این نقطه رسید. به نظر می رسد تا چند ماه آینده، لایت کوین به رشد خود برای رسیدن به ۱۰۰ دلار ادامه دهد.

 

منبع:cointelegraph
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

جهش بزرگ لایت کوین در این هفته

درباره نویسنده

محمد آذرنیوار

محمد آذرنیوار

سردبیر وب‌سایت ارزدیجیتال| محقق در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین

دیدگاه کاربران

avatar
  اشتراک  
اطلاع از