شبکه آزمایشی جدید اتریوم ۲.۰ به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

شبکه آزمایشی جدید اتریوم ۲.۰ به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

توسعه‌دهندگان نسخه دوم اتریوم با راه‌اندازی نسخه ۰.۱۲ شبکه آزمایشی در روز دوشنبه موافقت کردند. گفته می‌شود که حضور همه توسعه‌دهندگان در زمان راه‌اندازی، اصلی‌ترین دلیل برای این تغییر تاریخ بوده است.

به گزارش کوین تلگراف، شبکه آزمایشی جدید اتریوم ۲.۰ با نام آلتونا (Altona)، قرار است روز دوشنبه ۲۹ ژوئن (۹ تیر) راه‌اندازی شود.

در جلسه توسعه‌دهندگان اتریوم ۲.۰ در روز پنجشنبه، اعلام شد که شبکه آزمایشی جدید آماده عرضه است و دلیل تأخیر در راه‌اندازی آن، اطمینان از حضور تمام توسعه‌دهندگان در هنگام آغاز به کار این شبکه بوده است.

آفری شودن (Afri Schoedon)، توسعه‌دهنده و مسئول هماهنگی راه‌اندازی شبکه‌‌های پیشین، در اظهارنظری اعلام کرد که حداقل میزان سپرده‌گذاری در این شبکه آزمایشی به حد قابل قبول خود رسیده است. او در بخشی از صحبت‌های خود گفت:

اختلال در بخش سپرده‌گذاری شرایطی را ایجاد کرد که از نظر فنی با مشکلاتی در راه‌اندازی مواجه شدیم.

بااین‌حال توسعه‌دهندگان موافقت کردند راه‌اندازی شبکه را به تعویق بیندازند و آن را به اوایل هفته منتقل کنند؛ چرا که در طول روزهای پایانی هفته، تعداد توسعه‌دهنده کمتری برای حل مشکلات احتمالی در دسترس بودند.

آنها توافق کردند که روز دوشنبه را برای این کار انتخاب کنند.

شبکه آزمایشی آلتونا، اولین استفاده از به‌روزرسانی نسخه ۰.۱۲ در شبکه اتریوم ۲.۰ است. طبق برنامه توسعه‌دهندگان، این به‌روزرسانی قرار است زیربنای اولین شبکه آزمایشی اتریوم ۲.۰ باشد که مدت زمانی طولانی در دسترس عموم قرار خواهد داشت.

توسعه‌دهندگان از آلتونا با عنوان «شبکه آزمایشی توسعه‌دهندگان» یاد می‌کنند و هدف اصلی از راه‌اندازی آن، پیدا کردن باگ‌های پر اهمیت سیستم و رفع آنهاست. شبکه‌های پیشین مشکلاتی اساسی در همگام‌سازی داشتند که حتی منجر به فورک در شبکه شد.

این در حالی است که تیم توسعه‌دهنده امیدوار است که شبکه آزمایشی جدید دارای ثبات بیشتری باشد و بتوان از آن به‌عنوان یک شبکه آزمایشی عمومیِ واقعی استفاده کرد؛ درست مانند دو شبکه گورلی (Goerli) و رینکبی (Rinkeby) که دو شبکه موازی مختلف در اتریوم ۱.۰ هستند و ثبات آنها در حد قابل قبولی است.

توسعه شبکه آزمایشی ۰.۱۲ طبق برنامه پیش می‌رود. از مدت‌ها قبل راه‌اندازی این شبکه آزمایشی برای ماه ژوئن برنامه‌ریزی شده بود.

هنوز مشخص نیست که شبکه اصلی مورد نیاز برای فاز ۰ اتریوم ۲.۰ راه‌اندازی می‌شود یا نه. با راه‌اندازی موفق فاز ۰ شاهد عرضه قابلیت‌هایی نظیر استکینگ روی شبکه اتریوم خواهیم بود. باید به یاد داشت که راه‌اندازی آلتونا، گامی مهم در برنامه‌های اتریوم برای رسیدن به اهدافش است.

اشتراک
اطلاع از
guest
4 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
علی‌عسکری
علی‌عسکری
10 ماه پیش

سلام قراره 9تیرراه اندازی بشه چی شدپس

مهدی رضائی
مهدی رضائی
10 ماه پیش

سلام .آیا با این بروز رسانی اتریوم تاثیری بر مقدار اتریوم های خریداری شده میگذارد؟
تکلیف این مقدار اتریوم ما چی میشه؟
میشهه برداشت کرد؟
آیا از امشب با افزایش قیمت روبه رو خواهیم شد؛!!!!!!!

مصطفی جعفری
مصطفی جعفری
10 ماه پیش

اینا هم که خودشونو کشتند. حکایت اتریوم دو مثل برج میلاد هست که احتمالا بیش از یک دهه طول بکشه تا تکمیل بشه. خدا کنه قبل از راه اندازی بیتکوین به کانال هفت هزار سقوط کنه و اتریوم به صد و هشتاد دلار برسه تا قیمتش برای خرید مناسب بشه.

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.