00: 00: 00
ارز دیجیتال > آموزش بلاکچین > بیت کوین > صرافی های کره جنوبی ملزم به اشتراک اطلاعات مشتریان به بانک ها !
اخبار بیت کوین صرافی ها

صرافی های کره جنوبی ملزم به اشتراک اطلاعات مشتریان به بانک ها !

دولت کره جنوبی رسما اعلام کرده است که در ماه جاری شش بانک اصلی این کشور آماده ارائه خدمات به صرافی های ارزهای دیجیتال هستند. تحت سیستم جدید، دولت صرافی ها را ملزم به اشتراک داده‌ های کاربران به بانک ها می کند.

صرافی های کره جنوبی ملزم به اشتراک اطلاعات مشتریان به بانک ها !کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی (FSC)، از اعلام برخی جزئیات جدید از این سیستم در روز یکشنبه خبر داد. یکی از مقامات FSC دراین خصوص گفت :

دولت برنامه دارد تا صرافی ها را ملزم به اشتراک اطلاعات کاربران با بانک ها کند.

این مقام رسمی تاکید کرد:

در این ماه یا اوایل ماه آینده انتظار می رود که بانک ها رسما این سیستم را معرفی کنند. در این سیستم اشتراک اطلاعات تراکنش های کابران صرافی‌ها با بانک ها ضروری است.

سیستم جدید، به فرایند کنونی در انجام معمالات ارزهای دیجیتال به صورت ناشناس در کره جنوبی پایان می‌دهد. که اجازه می دهد معاملات نامناسبی از رمزنگاری ارزها انجام شود. حساب های مشتریان صرافی ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال توسط بانک ها تایید می‌شوند.

طبق گزارش منابع محلی نهادهای تنظیم کننده کره جنوبی تا اجرای سیستم جدید، ایجاد حساب های مجازی جدید توسط نهادهای مالی را ممنوع کرده اند. در فرایند جدید فقط در صورت انطباق حساب صرافی فرد با حساب های بانکی واقعی، امکان فعالیت وجود دارد.

حضور ۶ بانک برای معرفی سیستم جدید در ۳۰ ژانویه

طبق بیانیه FSC، شش بانک تجاری از جمله بانک نانگ‌هیوپ (Nonghyup) ، بانک صنعتی کره ، بانک KB و بانک شینهان از تاریخ ۳۰ ژانویه سیستم جدید را رسما خواهند پذیرفت. در ابتدا انتظار می رفت که این سیستم در ۲۰ ژانویه اجرا شود.

این سرویس جدید فعلا برای حساب های مجازی کنونی برنامه ریزی شده است و در حال حاضر باز کردن حسابهای جدید به تعلیق افتاده است.

پس از بازرسی از این شش بانک بزرگ کره جنوبی، واحد اطلاعات مالی (FIU) در حال آماده سازی دستورالعمل های مبارزه با پولشویی (AML) مربوط به ارزهای دیجیتال است.

در سیستم جدید، دولت خواهد توانست تا معاملات ارزهای دیجیتال را بررسی کند که کمک شایانی به دریافت مالیات های این بخش و جلوگیری از پولشویی خواهد کرد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

صرافی های کره جنوبی ملزم به اشتراک اطلاعات مشتریان به بانک ها !

درباره نویسنده

محمد آذرنیوار

محمد آذرنیوار

سردبیر وب‌سایت ارزدیجیتال| محقق در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین

2
دیدگاه کاربران

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
شروین افشارعلی Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
علی
علی

یک اموزش کامل در مورد کیف پول های دسکتاپ و موبایل و نحوه هک شدن انها یعنی امنیت و بازیابی پول ها از کیف خراب و مشکلات و فواید انها را قرار دهید چون امروز و فردا است بقیه کیف ها هم مثل ایوتا به فنا برود بهتر است از همان کیف پول خود ارز استفاده کنیم .

شروین افشار
شروین افشار

یعنی اینجا بهت آموزش جامع و کامل بده ? بیچاره ها یه ساله دارن چیکار میکنن پس ?