00: 00: 00
ارز دیجیتال > کاربرد تجاری > بازارهای سرمایه > غول اینترنت ژاپنی بیت کوین را وارد بازی‌های رایانه‌ای می‌کند
اخبار بازارهای سرمایه بازرگانان

غول اینترنت ژاپنی بیت کوین را وارد بازی‌های رایانه‌ای می‌کند

Avatar
توسط علیرضا

شرکت قدرتمند ژاپنی GMO در تابستان آینده خود را برای ایجاد سیستم جایزه دهی درون بازی با استفاده از بیت کوین آماده می‌کند.

در سال‌های اخیر ارزهای دیجیتالی توانسته‌اند به رشد و شکوفایی قابل توجهی دست یابند به طوری که هم مقدار و روند سرمایه گذاری در این زمینه افزایش داشته و هم این که بسیاری از افراد از ارزهای دیجیتال برای انجام کارهای مختلف روزانه‌ی خود استفاده می‌نمایند.

در کل هر یک از ارزهای دیجیتال با هدف‌های خاصی به وجود آمده و برای خدمت رسانی در زمینه خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند که این ویژگی باعث تمایز ارزهای دیجیتال از همدیگر شده است.

در واقع این کاربردها هستند که بر ارزش و اعتبار ارزهای دیجیتال افزوده و جایگاه آن‌ها را در بازار ارتقا می‌دهند چرا که هر ارزی که کاربردی‌تر باشد، هم در بین مردم از محبوبیت برخوردار می‌شود و هم این که تقاضای صورت گرفته برای آن ارز افزایش می‌یابد و این امر خود به خود باعث افزایش قیمت ارز شده و جایگاه با ثبات‌تری را برای آن ارز در بازار ارزهای دیجیتال به ارمغان می‌آورد.

غول اینترنت ژاپنی بیت کوین را وارد بازی‌های رایانه‌ای می‌کند

در این بین شرکت‌های زیادی در پی سرمایه گذاری و پیاده سازی ایده‌های مربوط به ارزهای دیجیتال هستند تا بتوانند هم به مردم خدمت کرده و هم این که به سود مناسبی دست یابند. یکی از این شرکت‌ها، شرکت قدرتمند ژاپنی GMO می‌باشد.

این شرکت قبلاً در زمینه‌ی بیت کوین سرمایه گذاری‌هایی را انجام داده است و در اقدامی جالب و ابتکاری حقوق کارمندان خود را با بیت کوین پرداخته نموده است. همچنین این شرکت در زمینه استخراج بیت کوین نیز فعال بوده و در تبدیل ارز هم فعالیت‌هایی را در دستور کار خود قرار دارد.

غول اینترنت ژاپنی بیت کوین را وارد بازی‌های رایانه‌ای می‌کند

علاوه بر این موارد، شرکت GMO که به عنوان غول اینترنتی در ژاپن شناخته می‌شود، قصد دارد در اقدامی جدید و جالب دست به پیاده سازی یک سیستم تخصیص جایزه‌ی درون بازی بزند.

در واقع این سیستم مخصوص گیمرها بوده و در درون بازی اهداف و مراحلی مشخص برای گیمرها تعیین می‌شود که اگر گیمری بتواند به این موارد دست یابد و یا این که بتواند رکورد خاصی را بشکند، برای وی جایزه‌ای در قالب بیت کوین در نظر گرفته می‌شود. این مکانیزم توسط شرکت GMO به عنوان روش و برنامه‌ی CryptoChips نام گذاری شده است. ویژگی بارز سیستم CryptoChips این است که این سیستم تنها بر اساس بیت کوین بوده و تراکنش‌های خود را فقط در قالب بیت کوین انجام می‌دهد و از ارزهای دیگری در سیستم استفاده نشده است.

این شرکت باور دارد که پیاده سازی و عملی کردن چنین ایده‌ای، با استقبال و علاقه‌ی مردم و به ویژه گیمرها مواجه شود. این روش خود به نوعی به عنوان یک نو آوری و ایده‌ی جالب محسوب شده و پیش بینی می‌شود که بتواند در مدت کوتاهی همگانی شود و در سراسر دنیا از این روش در درون بازی‌ها برای تخصیص جایزه استفاده گردد. این چنین اقدامات جالب و سازنده‌ای می‌تواند تأثیرات بسیار مثبتی را در بازار ارزهای دیجیتال و مخصوصاً قیمت و ارزش بیت کوین داشته باشد چرا که هر روز که می‌گذرد بر کاربرد و استفاده‌ی بیت کوین در زندگی روزمره افزوده می‌شود.

 

منبع: cointelegraph
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

غول اینترنت ژاپنی بیت کوین را وارد بازی‌های رایانه‌ای می‌کند

درباره نویسنده

Avatar

علیرضا

1
دیدگاه کاربران

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
تریدر 2018 Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
تریدر 2018
تریدر 2018

جناب آذرنیوار عزیز لطف میکنید در مورد پیش بینی قیمت ۱۰ ارز برتر از نگاه متخصصین بین المللی در این زمینه در انتهای سال جاری میلادی هم مطلبی بزارید. مثلا در مورد ارز ADA(cardano) هم اگر مقدوره صحبت کنید. ممنونم بابت زحماتتون.