دوره‌های آموزشی ارزهای دیجیتال برای سالخوردگان ژاپنی برگزار می‌شود !

دوره‌های آموزشی ارزهای دیجیتال برای سالخوردگان ژاپنی برگزار می‌شود !

با گسترش و توسعه‏‌ی ارزهای دیجیتال، علاقه و رغبت برای سرمایه گذاری و کسب در آمد در این زمینه رونق پیدا کرده است به طوری که افراد زیادی با هر سن و سال و جنسیتی به سمت ارزهای دیجیتال گرایش پیدا می‌کنند.

در ژاپن، افراد سال خورده و میان سال نیز به طور فزاینده‌‏ای برای سرمایه گذاری در زمینه‏‌ی ارزهای دیجیتال علاقه مند هستند. مرکز پشتیبانی ارزهای دیجیتال در ژاپن، در تدارک برگزاری یک دوره‏‌ی آموزشی متمرکز در راستای کمک به افراد سال خورده برای یادگیری و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال است.

مطبوعات محلی ژاپن در هفته گذشته گزارش دادند که :

دوره‏‌ی آموزشی ای که مرکز پشتیبانی ارزهای دیجیتال ژاپن در تدارک برگزاری است، به عنوان اولین دوره‏ی سرمایه گذاری ارز دیجیتال برای افراد بزرگ سال محسوب می‌گردد.

سایت مرکز پشتیبانی ارزهای دیجیتال، این گونه بیان نمود که هدف از برگزاری این دوره، آموزش و انتقال مطالب و آموزش‏‌های درست و مناسب و همچنین ایجاد توانایی سرمایه گذاری آگاهانه برای افراد سال خورده می‌باشد.

همچنین مرکز پشتیبانی ارزهای دیجیتال ژاپن مدعی شد که با صرافی‏‌ها و مؤسساتی از کشورهای دیگر نیز در ارتباط هستند تا بتوانند با همکاری صورت گرفته، فرهنگ استفاده و سرمایه گذاری مناسب ارزهای دیجیتال را در جامعه گسترش دهند.

دوره‌های آموزشی ارزهای دیجیتال برای سالخوردگان ژاپنی برگزار می‌شود !

دوره‌‏ی آموزشی مرکز پشتیبانی ارزهای دیجیتال ژاپن برای افراد سال خورده، به دو بخش تقسیم می‏‌شود:

انجام عملیات‌های ساده و توانایی نگهداری امن ارزهای دیجیتال

در این بخش از دوره، به افراد سال خورده آموزش داده می‏شود تا بتوانند حساب‏‌های کاربری‎ را در صرافی‌‏های ارز دیجیتال درست کرده و بتوانند با استفاده از ین ژاپن از این صرافی‏ها ارز دیجیتال خریداری نموده و در کیف پول‎های خود ذخیره نمایند. همچنین به افراد سال چگونگی انتقال ارز بین کیف پول‌های مختلف آموزش داده می‌شود. در نهایت نیز آموزش‏هایی در راستای مسائل امنیتی و ایجاد احراز هویت‏‌های چند مرحله‏ای در اختیار شرکت کنندگان این دوره قرار خواهد گرفت. در این بین برای افرادی که آشنایی خاصی با زمینه کامپیوتر ندارند، نیز آموزش‏های ابتدایی به صورت مجزا ارائه خواهد شد.

ایجاد توانایی سرمایه گذاری آگاهانه و آموزش مسائل مربوط به مالیات ارزهای دیجیتال

در این بخش از دوره، آموزش‏ها به یک حالت پیشرفته‌‏تری تغییر می‏کنند و به جای آموزش مسائل ابتدایی، آموزش‏‌هایی در راستای چگونگی تحلیل مسائل، نحوه سرمایه گذاری و بهره‏‌گیری از  استراتژی‏های مختلف در اختیار شرکت کنندگان قرار می‏‌گیرد تا این افراد بتوانند از طریق آنالیز مواردی مانند Twitter، چارت‏‌های قیمت آنلاین و سایت‏های مهم، با آگاهی تمام، تصمیم به خرید و فروش ارز دیجیتال نمایند.

این مرکز با شعار زیر زودی کار خود را آغاز خواهد کرد:

هر چند که در زمینه ارزهای دیجیتال بی تجربه هستید، هر چند که آشنایی خاصی با کامپیوترهای شخصی ندارید، این مسائل مهم نبوده و شما می‏توانید در طول دوره با دیدن آموزش‏های مناسب در زمینه‏ی ارزهای دیجیتال ماهر شوید.

 

منبع: bitcoin.com
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

2 دیدگاه
محسن تقوی نیک
محسن تقوی نیک
4 سال و 11 ماه قبل

اول سنگاپور ، اینبار هم ژاپن و سوئیس و ... --- اونهم به سالخوردگان ......
وای بر مسئولین کوته فکر ما ...
ابتدا تحریم میکنن ، سپس ممنوع ، سپس معامله با ارزهای دیجیتال رو جرم میدونن
راست میگن مملکتهایی مثل ایران و آسیائیهای توسعه نیافته ، 100 سال از ممالک مدرن و ... عقب ایم (چه تکنولوژی و چه فرهنگ و چه و چه)

سارا
سارا
4 سال و 11 ماه قبل

ژاپن همیشه در تکنولوژی ، فرهنگ ، آموزش و فناوری پیشگام بوده....

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.