دوره‌های آموزشی ارزهای دیجیتال برای سالخوردگان ژاپنی برگزار می‌شود !

دوره‌های آموزشی ارزهای دیجیتال برای سالخوردگان ژاپنی برگزار می‌شود !

با گسترش و توسعه‏‌ی ارزهای دیجیتال، علاقه و رغبت برای سرمایه گذاری و کسب در آمد در این زمینه رونق پیدا کرده است به طوری که افراد زیادی با هر سن و سال و جنسیتی به سمت ارزهای دیجیتال گرایش پیدا می‌کنند.

در ژاپن، افراد سال خورده و میان سال نیز به طور فزاینده‌‏ای برای سرمایه گذاری در زمینه‏‌ی ارزهای دیجیتال علاقه مند هستند. مرکز پشتیبانی ارزهای دیجیتال در ژاپن، در تدارک برگزاری یک دوره‏‌ی آموزشی متمرکز در راستای کمک به افراد سال خورده برای یادگیری و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال است.

مطبوعات محلی ژاپن در هفته گذشته گزارش دادند که :

دوره‏‌ی آموزشی ای که مرکز پشتیبانی ارزهای دیجیتال ژاپن در تدارک برگزاری است، به عنوان اولین دوره‏ی سرمایه گذاری ارز دیجیتال برای افراد بزرگ سال محسوب می‌گردد.

سایت مرکز پشتیبانی ارزهای دیجیتال، این گونه بیان نمود که هدف از برگزاری این دوره، آموزش و انتقال مطالب و آموزش‏‌های درست و مناسب و همچنین ایجاد توانایی سرمایه گذاری آگاهانه برای افراد سال خورده می‌باشد.

همچنین مرکز پشتیبانی ارزهای دیجیتال ژاپن مدعی شد که با صرافی‏‌ها و مؤسساتی از کشورهای دیگر نیز در ارتباط هستند تا بتوانند با همکاری صورت گرفته، فرهنگ استفاده و سرمایه گذاری مناسب ارزهای دیجیتال را در جامعه گسترش دهند.

دوره‌های آموزشی ارزهای دیجیتال برای سالخوردگان ژاپنی برگزار می‌شود !

دوره‌‏ی آموزشی مرکز پشتیبانی ارزهای دیجیتال ژاپن برای افراد سال خورده، به دو بخش تقسیم می‏‌شود:

انجام عملیات‌های ساده و توانایی نگهداری امن ارزهای دیجیتال

در این بخش از دوره، به افراد سال خورده آموزش داده می‏شود تا بتوانند حساب‏‌های کاربری‎ را در صرافی‌‏های ارز دیجیتال درست کرده و بتوانند با استفاده از ین ژاپن از این صرافی‏ها ارز دیجیتال خریداری نموده و در کیف پول‎های خود ذخیره نمایند. همچنین به افراد سال چگونگی انتقال ارز بین کیف پول‌های مختلف آموزش داده می‌شود. در نهایت نیز آموزش‏هایی در راستای مسائل امنیتی و ایجاد احراز هویت‏‌های چند مرحله‏ای در اختیار شرکت کنندگان این دوره قرار خواهد گرفت. در این بین برای افرادی که آشنایی خاصی با زمینه کامپیوتر ندارند، نیز آموزش‏های ابتدایی به صورت مجزا ارائه خواهد شد.

ایجاد توانایی سرمایه گذاری آگاهانه و آموزش مسائل مربوط به مالیات ارزهای دیجیتال

در این بخش از دوره، آموزش‏ها به یک حالت پیشرفته‌‏تری تغییر می‏کنند و به جای آموزش مسائل ابتدایی، آموزش‏‌هایی در راستای چگونگی تحلیل مسائل، نحوه سرمایه گذاری و بهره‏‌گیری از  استراتژی‏های مختلف در اختیار شرکت کنندگان قرار می‏‌گیرد تا این افراد بتوانند از طریق آنالیز مواردی مانند Twitter، چارت‏‌های قیمت آنلاین و سایت‏های مهم، با آگاهی تمام، تصمیم به خرید و فروش ارز دیجیتال نمایند.

این مرکز با شعار زیر زودی کار خود را آغاز خواهد کرد:

هر چند که در زمینه ارزهای دیجیتال بی تجربه هستید، هر چند که آشنایی خاصی با کامپیوترهای شخصی ندارید، این مسائل مهم نبوده و شما می‏توانید در طول دوره با دیدن آموزش‏های مناسب در زمینه‏ی ارزهای دیجیتال ماهر شوید.

 

منبع: bitcoin.com
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
محسن تقوی نیک
محسن تقوی نیک
6 سال قبل

اول سنگاپور ، اینبار هم ژاپن و سوئیس و ... --- اونهم به سالخوردگان ......
وای بر مسئولین کوته فکر ما ...
ابتدا تحریم میکنن ، سپس ممنوع ، سپس معامله با ارزهای دیجیتال رو جرم میدونن
راست میگن مملکتهایی مثل ایران و آسیائیهای توسعه نیافته ، 100 سال از ممالک مدرن و ... عقب ایم (چه تکنولوژی و چه فرهنگ و چه و چه)

سارا
سارا
6 سال قبل

ژاپن همیشه در تکنولوژی ، فرهنگ ، آموزش و فناوری پیشگام بوده....