atlasarzdigital

ارز دیجیتال ملی چین یکی از اولویت‌های اصلی بانک مرکزی این کشور است

ارز دیجیتال ملی چین یکی از اولویت‌های اصلی بانک مرکزی این کشور است

بانک مرکزی چین، در تاریخ ۳ آوریل (۱۵ فروردین) یک کنفرانس از راه دور در پکن، پایتخت این کشور، برگزار کرده است. یکی از اصلی‌ترین نکاتی که در این کنفرانس مطرح شد، اشاره به ادامه تحقیق و توسعه ارز دیجیتال ملی (CBDC) این کشور بود.

به گزارش کوین تلگراف، این جلسه به صورت تله‌کنفرانس برگزار و در آن دستاوردهای بانک مرکزی در زمینه ارز فیات، طلا، نقره و اوراق بهادار از اواخر سال ۲۰۱۹ تاکنون، به صورت خلاصه، تشریح شد. مدیران حاضر در جلسه ضمن تحلیل دقیق چالش‌های فعلی بانک مرکزی این کشور، عنوان کردند که اولویت اصلی آنها برای سال ۲۰۲۰، ادامه تحقیقات و توسعه در زمینه ارز دیجیتال ملی است.

اولویت‌های اصلی [بانک مرکزی] ارتقای طراحی در بخش‌های کلی‌تر سیستم، پیش برد پایدارِ تحقیق و توسعه ارز دیجیتال ملی، اطلاع‌رسانی سیستماتیک در خصوص اصلاحات انجام‌شده در سیستم‌های انتشار و بازگشت پول، گسترش کسب‌وکارهای پردازش پول نقد، استخدام محافظان در بانک‌ها و توزیع سرمایه خواهد بود.

طبق گزارش‌ها، بانک مرکزی چین پیش از این، زیرساخت پایه‌ای یوآن دیجیتال را تکمیل کرده است؛ مسئله‌ای که موجب می‌شود، یک قدم به عرضه ارز دیجیتال ملی خود نزدیک‌تر باشد.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه ارز دیجیتال ملی چین یکی از اولویت‌های اصلی بانک مرکزی این کشور است ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x