atlasarzdigital

سرمایه‌گذار مطرح: قیمت بیت‌ کوین به مدت 3 تا 6 ماه از 5000 دلار فراتر نخواهد رفت

سرمایه‌گذار مطرح: قیمت بیت‌ کوین به مدت 3 تا 6 ماه از 5000 دلار فراتر نخواهد رفت

طبق گفته‌های مدیرعامل سیویک (Civic)، وینی لینگهام (Vinny Lingham)، بازار ارز دیجیتال و بیت‌ کوین ممکن است به مدت حداقل سه تا شش ماه در روند نزولی باشد.

به گفته لینگهام سطح حمایت 3,000 دلار از استحکام و قدرت کافی برخوردار است و در کوتاه مدت به گفته این سرمایه‌گذار، حمایت 3000 دلار با ایجاد فشارهای خرید در بازه 3 تا 3.5 هزار دلار حفظ خواهد شد.

لینگهام بیان کرد:

من فکر می‌کنم بیت‌ کوین برای حداقل سه تا شش ماه در محدوده‌ی 3000 دلار تا 5000 دلار خواهد ماند. گمان نمی‌کنم از حمایت 3000 دلاری پایین‌تر برویم. به نظر من در کوتاه‌مدت خریدهایی در همین حدود انجام می‌گیرد. اگر در سه تا شش ماه آینده از چرخه نزولی بازار رهایی نیابیم، حمایت 3000 دلار را از دست خواهیم داد.

خارج نشدن از روند نزولی تا شش ماه آینده مساوی است با دردسر

چندین تحلیل‌گر سرشناس از جمله ویلی وو، موسس سایت Woobull، گفته بودند که بازار نزولی ارز دیجیتال ممکن است در سه ماه اخر سال 2018 پایان یابد، اما احتمال اینکه این سیر نزولی مدت کوتاهی طول بکشد کم است.

معمولاً پس از اصلاح قیمت 80-90 درصدی یک دارایی در دوره تثبیت قیمت و بازسازی قرار می‌گیرد. برای یک دارایی پرنوسان و جنب‌و‌جوش مانند ارزهای دیجیتال، دوره تثبیت قیمت 3 تا 6 ماه می‌تواند به طول بیانجامد.

سرمایه‌گذار مطرح: قیمت بیت‌ کوین به مدت 3 تا 6 ماه از 5000 دلار فراتر نخواهد رفت

اما لینگهام اذعان داشت که اگر بازار ارز دیجیتال نتواند در شش ماه اخر سال سرپا شود، خط حمایت 3,000 دلاری از بین می‌رود و سیر نزولی تا پایان سال آینده می‌تواند ادامه پیدا کند.

در طول چند ماه گذشته، برخلاف نوسان‌های بازار ارز دیجیتال، این صنعت میزبان ورود بکت، ICE، نزدک، فیدیلتی و بسیاری از موسسات مالی آسیایی بوده است.

لینگهام افزود که اگر نوسان بازار ارزهای دیجیتال به روند افزایشی خود ادامه دهد، می‌تواند سبب شود سرمایه‌گذاران نهادی از ورود به سرمایه‌گذاری در این کلاس دارایی حتی با وجود زیرساخت‌های قوی و مستحکم خودداری کنند.

او در این باره اظهار داشت:

نوسان شدید ارز دیجیتال را به یک دارایی با ارزش سرمایه‌گذاری تبدیل نمی‌کند. اگر درباره ورود سرمایه‌گذاران نهادی به این حوزه و پذیرفته شدن ETF صحبت می‌کنید، نمی‌توان انتظار این حجم از نوسان را اگر قصد سرمایه‌گذاری بزرگی را دارید، در یک کلاس از دارایی داشت.

آیا بیت‌کوین ریسک زیادی دارد؟

سرمایه‌گذار مطرح: قیمت بیت‌ کوین به مدت 3 تا 6 ماه از 5000 دلار فراتر نخواهد رفت

لینگهام توضیح داد که افت بیش از 35 درصد قیمت بیت کوین در دو هفته اخیر موجب فرار سرمایه‌گذاران کوچک و نهادی شده است. همچنین وی اظهار داشت که به دلیل وجود روند نزولی، سرمایه‌گذاری در این حوزه ریسک زیادی دارد.

به عقیده من در کوتاه مدت، این بازاری است که در آن سرمایه‌گذاران کوچک و نهادی را به ترس می‌اندازید. در این بازار جان سخت‌ها دارایی خود را نگه می‌دارند. برای من این بازار کمی پر ریسک به نظر می‌رسد که البته با وجود ریسک، پاداش زیادی هم به سرمایه گذاران می‌دهد. اگر بازار به روند صعودی برگردد، فرصت مناسبی برای خرید خواهد بود.

منبع: ccn
اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
علی افتخاری
علی افتخاری
1 سال پیش

بیت کوین از اواخر 2019 مجددا رشد خواهد کرد قیمت 250 K$ قابل لمس است . منتظر بمانید

سینا
سینا
1 سال پیش

تا الان که هشتاد و پنج درصد سرمایه گذاری من در این یکساله پریده یا بر میگرده یا این ۱۵ درصدم روش به نظر من خروج امثال من از این بازار اشتباه من که از رو نمیرم

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه سرمایه‌گذار مطرح: قیمت بیت‌ کوین به مدت 3 تا 6 ماه از 5000 دلار فراتر نخواهد رفت ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
2
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x