مسیر استخراج بیت کوین از شرق به غرب؛ شرکت کانادایی ۱۱.۸ میلیون دلار را به خرید دستگاه استخراج اختصاص می‌دهد

مسیر استخراج بیت کوین از شرق به غرب؛ شرکت کانادایی ۱۱.۸ میلیون دلار را به خرید دستگاه استخراج اختصاص می‌دهد

هات ایت (Hut ۸)، شرکت سهامی عام فعال در حوزه استخراج بیت کوین اعلام کرد که بودجه‌ای ۱۱.۸ میلیون دلاری را برای خرید ۵,۴۰۰ دستگاه استخراج از شرکت میکروبی‌تی (MicroBT) کنار گذاشته است.

به گزارش کوین دسک، فاندری (Foundry)، شرکت نام‌آشنای فعال در حوزه استخراج، علاوه بر تأمین اعتبار این خرید، ۲.۹ میلیون دلار دیگر را هم به حساب سپرده هات ایت واریز کرده است. گفتنی است که فاندری و وب‌سایت کوین دسک، هر دو از شرکت‌های تابعه دیجیتال کارنسی گروپ هستند.

آن‌طور که پیداست، قرار است تحویل ۵,۴۰۰ دستگاه واتس‌ماینز ام‌ ۳۰ ‌اس (M30S) به هات ایت از پیش از ماه فوریه (بهمن) آغاز و تا ماه ژوئن (خرداد ۱۴۰۰) ادامه پیدا کند.

مطابق با آنچه مدیران هات ایت به صرافی کوین دسک اعلام کرده‌اند، کل تون هش این شرکت، پس از استقرار کامل دستگاه‌های جدید از مرز ۱,۳۰۰ پتاهش‌برثانیه فراتر می‌رود. هم‌اکنون مجموع هش ریت شرکت هات ایت تقریباً برابر با ۸۲۵ پتا هش برثانیه است.

در سال گذشته، ارزش سهام شرکت هات ایت بیش از ۱۹۰ درصد در بازار بورس افزایش پیدا کرده است. این اواخر اما هم‌زمان با افت شدید قیمت بیت کوین، سهام هات ایت نیز با کاهشی ۴۰ درصد از نقطه اوج خود در اوایل ژانویه روبه‌رو شده است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه