آموزش فروش نات کوین (آخرین آپدیت)

آموزش فروش نات کوین (آخرین آپدیت)

برای فروش نات کوین آماده هستید؟ توکن نات کوین (NOT) بالاخره آمد و معاملات آن در صرافی‌ها از روز ۱۶ مه (۲۷ اردیبهشت) آغاز شد. اگر می‌خواهید نات کوین‌های خود را بفروشید، این مقاله راهنمای شماست.

مراحل فروش نات کوین

فراموش نکنید که تنها مرجع برای برداشت نات کوین و اطلاع‌رسانی‌های رسمی، ربات رسمی (@notcoin_bot) و کانال تلگرام نات کوین است. برای فروش نات کوین ، می‌توانید گام‌های زیر را طی کنید:

بیشتر بخوانید: نات کوین چیست؟

۱. کیف پول تون کوین نصب کنید

برای شروع کار یک کیف پول تون کوین روی گوشی یا کامپیوتر شخصی خود نصب کنید؛ چراکه برای برداشت نات کوین‌های خود به کیف پول تون کوین نیاز دارید. کیف پول خوب برای تون کوین کم نیست؛ اما یکی از بهترین گزینه‌ها، کیف پول تون‌ کیپر (TonKeeper) است.

آموزش فروش نات کوین (آخرین آپدیت)
لوگوی کیف پول TonKeeper

تون کیپر، یک کیف پول غیرامانی و امن برای ذخیره‌سازی، ارسال و دریافت رمزارز تون کوین و سایر توکن‌های مبتنی بر بلاک چین TON است. این کیف پول توسط بنیاد تون توسعه یافته است. برای دانلود این کیف پول می‌توانید به سایت tonkeeper.com مراجعه کنید.

توجه: استفاده از کیف پول رسمی تلگرام (Telegram Wallet) با توجه به تحریم‌ها برای کاربران ایرانی توصیه نمی‌شود. بنابراین، از کیف پول‌های غیرامانی مانند تون‌ کیپر استفاده کنید.

۲. مقداری تون کوین برای کارمزدها نیاز است

برای اینکه بتوانید نات کوین‌های خود را برداشت یا منتقل کنید، ازآنجاکه نات کوین روی شبکه تون کوین پیاده‌سازی می‌شود، به مقدار کمی تون کوین نیاز دارید تا جابه‌جایی را انجام دهید.

با توجه به کارمزدهای پایین شبکه تون کوین، به کمتر از معادل یک دلار ارز دیجیتال تون کوین (TON) نیاز دارید. اما برای اطمینان بیشتر بهتر است حداقل ۲ دلار تون داشته باشید.

برای خرید تون کوین، هم از صرافی‌های ایرانی و هم از صرافی‌‌های خارجی می‌توانید استفاده کنید.

برای خرید سریع تون کوین می‌توانید از ویجت ارزدیجیتال هم استفاده کنید: خرید تون کوین

آموزش فروش نات کوین (آخرین آپدیت)
صفحه خرید تون کوین در وب‌سایت ارزدیجیتال

پس از خرید تون کوین از صرافی، حتماً آن را روی شبکه تون به کیف پولی که ساخته‌اید برداشت کنید.

۳. اتصال ربات نات کوین به کیف پول تون کوین برای برداشت نات کوین

ربات نات کوین امکانی را فراهم کند که کاربران بتوانند کیف پول تون کوین خود را به ربات متصل کنند و برداشت خود را انجام دهند. برای اتصال ربات نات کوین به کیف پول تون کوین کافی است وارد ربات شوید تا گزینه «Claim» را در منوی اصلی مشاهده کنید.

مرحله اول claim

سپس گزینه اتصال کیف پول (Connect Wallet) را مشاهده خواهید کرد.

مرحله اول اتصال کیف پول به ربات نات کوین

۲. کیف پول تون کوین خود را که از قبل نصب و آماده کرده‌اید، انتخاب نمایید.

مرحله دوم اتصال کیف پول به ربات نات کوین

توجه داشته باشید که به دلیل ریسک تحریم‌ها، توصیه می‌شود از کیف پول رسمی تلگرام (Telegram Wallet) استفاده نکنید و کیف پول‌های غیرامانی همچون TonKeeper را برگزینید. کیف پول تون کیپر را می‌توانید از طریق وب‌سایت رسمی آن به نشانی tonkeeper.com دریافت و روی گوشی خود نصب کنید.

۳. پس از انتخاب کیف پول، دکمه Connect Wallet را بزنید تا فرایند اتصال تکمیل شود. بدین ترتیب، کیف پول شما به ربات نات کوین متصل خواهد شد.

مرحله سوم اتصال کیف پول به ربات نات کوین

فراموش نکنید که برای انتقال و برداشت نات کوین، به مقداری تون کوین (کمتر از ۲ دلار) در کیف پول خود احتیاج خواهید داشت تا کارمزد تراکنش‌ها را پوشش دهید.

حالا با انتخاب گزینه «فلش روبه‌بالا»، وارد صفحه «Balance Actions» می‌شوید. در اینجا باید با انتخاب گزینه Non-custodial Wallet نات کوین‌های خود را برداشت بزنید و به کیف پولتان منتقل کنید.

۴. انتقال نات کوین به صرافی‌های ارز دیجیتال و فروش

توکن نات کوین روز ۲۷ اردیبهشت در صرافی‌های بایننس (Binance)، بای‌بیت (ByBit)، کوین‌لوکالی (Coinlocally)، کریپتوبات (CryptoBot)، بیت‌فینکس (Bitfinex)، OKX، Gate.io، کوکوین (KuCoin)، گت‌جمز (Getgems) و Aevo لیست.

صرافی ایرانی اوکی اکسچنج هم بلافاصله و همزمان با دیگر صرافی‌ها پشتیبانی از معاملات نات کوین را آغاز کرد.
خرید و فروش نات کوین در اوکی اکسچنج

بنابراین، از حالا می‌توانید نات کوین‌های خود را به صرافی‌های ارز دیجیتالی که از نات کوین پشتیبانی می‌کنند، منتقل کنید و از طریق آن‌ها به فروش برسانید.

برای انتقال نات کوین فقط کافی است که از بخش واریز (Deposit) صرافی، آدرس دریافت کنید و از طریق کیف پول تون کوین خود، توکن‌های نات را به آدرس صرافی ارسال (Send) کنید.

آخرین آپدیت: توکن نات کوین در صرافی‌ها عرضه شد

نات کوین، ارز دیجیتالی که زمانی تنها از طریق یک بازی تلگرامی قابل دسترسی بود، اکنون وارد عرصه‌ای نوین شده است. با عرضه رسمی این توکن در بسیاری از صرافی‌های مطرح همچون بایننس، بای‌بیت، کوین‌لوکالی و بسیاری دیگر، دارندگان نات کوین حالا با انتخابی سرنوشت‌ساز روبه‌رو هستند. برخی ممکن است در پی سود کوتاه مدت، توکن‌های خود را با قیمت فعلی به فروش برسانند، در حالی که دیگران با چشم‌اندازی بلندمدت، بر حفظ و حتی افزایش دارایی خود در نات کوین مصمم باشند. این تصمیم، نه تنها متاثر از استراتژی شخصی، بلکه بر پایه درک عمیق از پتانسیل‌ها و ریسک‌های پیش روی این ارز دیجیتال اتخاذ خواهد شد.

عرضه توکن نات کوین در صرافی‌های ارز دیجیتال، نقطه عطفی در تاریخچه این پروژه نوپا محسوب می‌شود. اکنون، سرنوشت نات کوین بیش از هر زمان دیگری در دستان جامعه کاربران و تیم توسعه‌دهنده آن قرار دارد. تعامل سازنده این دو رکن، در کنار تلاش برای گسترش کاربردها و اکوسیستم پیرامون نات کوین، می‌تواند زمینه‌ساز موفقیت‌های چشمگیر این ارز دیجیتال در آینده باشد. با این حال، نباید از نوسانات و ریسک‌های ذاتی بازار ارزهای دیجیتال غافل شد. نات کوین هم‌اکنون در بازاری پر التهاب و غیرقابل پیش‌بینی قدم گذاشته است؛ بازاری که سرنوشت بسیاری از پروژه‌های نوظهور را رقم زده و چشم جهانیان را به خود خیره کرده است.

سوالات متداول

قیمت نات کوین در زمان لیست چقدر خواهد بود؟

قیمت دقیق نات کوین نوسان زیادی دارد، اما در لحظه نگارش این راهنما هر ۱۰هزار نات کوین، حدود ۶۶ دلار معامله می‌شود.

چرا نات کوین‌هایم در ربات کم شده است؟

اگر چند میلیون نات کوین داشته‌اید و اکنون در ربات تعداد آن به چند هزار واحد رسیده است، جای نگرانی ندارد. در روز ۱۲ آوریل (۲۴ فروردین)، پروژه نات کوین مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های تحول‌آفرین را در چارچوب فاز سوم توسعه خود اعلام کرد. در صدر این تغییرات، کاهش ۳ رقم از ارزش توکن‌ها، کوپن‌ها و ارزهای درون‌بازی قرار دارد. به‌عنوان مثال، ۱۰ میلیون نات کوین معادل ۱۰,۰۰۰ توکن NOT شده‌ است و ۸۰ تریلیون سکه درون‌بازی به ۸۰ میلیارد توکن NOT تبدیل شده است.

آیا ممکن است ایرانی‌ها در برداشت نات کوین تحریم شوند؟

درحال‌حاضر بسیاری از افراد بدون مشکل نات کوین‌های خود را برداشت کرده‌اند و شما هم در صورتی که از صرافی‌ها و کیف پول‌های تحریم نشده استفاده کنید، می‌توانید به‌راحتی این کار را انجام دهید.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

40 دیدگاه
کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 روز قبل

منم سر در نمیارم. 2 روز قبل از آزاد سازی موجودیم با کسر 3 تا صفر 24000 بود سعی کردم به کیف پول تونکیپر کانکت شم و کار دیگه ای نکردم الان اومدم میبینم موجودیم توی تلگرام 1 تون کوینه و به ولت هم چیزی نیومده. هیچ اثری از تون کوینم نیست

Hussain Noori
Hussain Noori
2 روز قبل

سلام هر چی استخراج یک روز کامل هنوز زده صفر یعنی تاخیر داره؟؟

Hamrahan Ceo
Hamrahan Ceo
2 روز قبل

سلام وقت بخیر
میتونم از کیف پول تونکیپرم به کیف پول تونکیپر شخص دیگری نات انتقال بدم ؟

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 روز قبل
پاسخ  Hamrahan Ceo

بله میشه

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
3 روز قبل

سلام من نات کوین هارو ب ولت وصل کردم و فرستادم ،الان هم توی ربات صفره ،و هم توی تونکیپر

Moness Hosseinzadeh
Moness Hosseinzadeh
3 روز قبل

سلام از تعداد نات کویین هام 200هزار تا کم شده ایا برمیگرده

Rayka
Rayka
3 روز قبل

سلام .من حدود ۱۲ میلیون نات داشتم وقتی تبدیل کردم شد ۶۸۰۰چرا.مگه نباید ۱۲ هزار تا میشد؟کسی دلیلشو میدونه؟و کسی میدونه توتال ساپلای این ارزه چنده؟

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
3 روز قبل

سلام ..من بیست و چهار کلمه تون کیپر رودارم ولی میزنم وارد نمیشه باید چکار کنم؟

hamid barati
hamid barati
3 روز قبل

من ۲۰ میلیون ماین کرده بودم دیروز که اومدم انتقال بدم موجودیم زده ۵۷۰۰ تا بقیش چیشده کسی میدونه چرا کم شده برا شما درست بود موجودیتون؟

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
3 روز قبل

سلام من 10میلیون نات کوین داشتم الان هیچی نیست میشه راهنماییم کنید خیلی ممنون

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
3 روز قبل

سلام من یه ووچر 10هزار تایی دارم متأسفانه علامت مثبت حذف شده چطور میشه این ووچر توی تون کیپذ هست نقد کرد به نات کوئین تبدل کرد