چگونه بیشترین سکه را در تپ سواپ به دست بیاوریم؟

چگونه بیشترین سکه را در تپ سواپ به دست بیاوریم؟

تپ سواپ (TapSwap) به‌عنوان یکی از بازی‌های بزرگ کلیکی بر بستر تلگرام، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. پس از موفقیت بازی نات کوین و ایردراپ آن، اکنون بیش از ۵۸ میلیون بازیکن به کسب سکه‌های درون بازی تپ سواپ مشغول هستند.

گیم‌پلی اصلی بازی ساده است؛ با ضربه‌زدن روی صفحه، سکه‌های درون بازی را به دست می‌آورید و تا زمانی که نوار انرژی شما خالی شود، می‌توانید به ضربه‌زدن ادامه دهید. بااین‌حال، هدف در این مقاله این است که قبل از لیست‌شدن توکن تپ سواپ که نزدیک هم هست، نکات و ترفندهایی را یاد بگیریم که برای پیشرفت سریع‌تر در بازی و افزایش سکه‌ در تپ سواپ خود، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

چه کارهایی را برای افزایش سکه در تپ سواپ انجام دهیم؟

وظایف (Taskها) را کامل کنید

تپ سواپ (TapSwap) وظایف ویژه‌ای را در بخش «Task»و سربرگ «Special» معرفی کرده که به شما امکان می‌دهد مقادیر انبوهی از سکه‌ها را جمع‌آوری کنید. درحال‌حاضر، سه تسک وجود دارند که به شرح زیر هستند:

  • پیوستن به شبکه‌های اجتماعی پروژه (تلگرام، اینستاگرام و وب سایت) که پاداشی معادل ۶۰۰,۰۰۰ سکه دارد.
  • با ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی بایننس، ۳,۰۰۰,۰۰۰ سکه به شما پاداش داده می‌شود.

به دلیل امتیازهای و سکه‌های جایزه زیادی که می‌توانید از تکمیل این تسک‌ها دریافت کنید، مهم است که در ابتدا آن‌ها را با اولویت انجام دهید. به‌این‌ترتیب، شما به‌طور بالقوه با ۳,۶۰۰,۰۰۰ سکه شروع می کنید و بلافاصله می‌توانید ربات TapBot و سایر آپگرید‌های کلیدی را قبل از این که وقت زیادی را صرف ضربه‌زدن کنید، خریداری کنید.

با افزایش سکه‌‌ها در تپ سواپ، لیگی که در آن هستید نیز ارتقا پیدا می‌کند. ارتقا به لیگ بالاتر نیز برای شما سکه‌های هدیه به ارمغان می‌آورد. این نوع از هدایا را نیز می‌‌توانید از سربرگ «Leagues»، دریافت کنید.

بخش تسک‌ها در تپ سواپ
بخش تسک‌ها در تپ سواپ

از تقویت‌کننده‌ها (Boosterها) استفاده کنید

اگر هر یک از بازی‌های کلیکی مشابه نات کوین یا همستر کامبت را انجام داده باشید، به احتمال زیاد در مورد بوسترها یا تقویت‌‌کننده‌ها می‌دانید. در تپ سواپ، شما دو نوع بوستر رایگان روزانه دریافت می‌کنید که هر کدام دارای سه شارژ است. پس از این که بوسترهای روزانه را تمام کردید، باید منتظر بمانید تا دوباره در روز بعد پر شوند.

بوسترهای موجود در تپ‌ سواپ با نام‌های «Tapping Guru» و «Full Tank» شناخته می‌شوند. Tapping Guru به شما در یک بازه زمانی کوتاه، تعداد امتیازها یا همان سکه‌هایی که با هر کلیک به دست می‌آورید را افزایش داده و همچنین نوار انرژی شما در این مدت کوتاه خالی نمی‌شود. بوستر Full Tank نیز نوار انرژی شما را دوباره پر می کند تا بتوانید حتی پس از تمام‌شدن انرژی خود دوباره آن را کامل شارژ کنید و به ضربه‌زدن ادامه دهید.

پس اگر قصد دارید که امتیاز خود را به حداکثر برسانید، باید هر زمان که در دسترس هستند از این بوسترها استفاده کنید.

بخش بوسترها در تپ سواپ
بخش بوسترها در تپ سواپ

آپگرید‌ها را خریداری کنید

با سکه‌هایی که درون بازی تپ سواپ به دست می‌آورید، می توانید سه نوع ارتقاء (یا آپگرید) انجام دهید:

  • ضربه چندگانه (Multitap)،
  • محدودیت انرژی (Energy Limit)،
  • و سرعت شارژ مجدد (Recharge Speed).

خرید آپگرید ضربه چندگانه تعداد سکه‌هایی را که به ازای هر ضربه به دست می‌آورید، افزایش می دهد، درحالی‌که آپگرید محدودیت انرژی تعداد ضربه‌هایی را که می‌توانید قبل از تمام شدن انرژی انجام دهید، بیشتر می‌کند. سرعت شارژ مجدد نیز سرعت پرشدن مجدد نوار انرژی شما را افزایش خواهد داد.

خرید این آپگریدها، سرعت کسب امتیاز را افزایش می‌دهند، بنابراین بهتر است که هر زمان که توانستید آن‌ها را بخریدو ارتقا دهید، این کار را انجام دهید. یادمان باشد که شما سکه خرج می‌کنید تا سکه در بیاورید، پس حداقل در این مدت که توکن راه‌اندازی نشده است، شما وقت جبران‌کردن دارید.

بخش آپگریدها در تپ سواپ
بخش آپگریدها در تپ سواپ

تپ بات (TapBot) را فعال کنید

اگر از سکه هایی که از تکمیل کارها به دست آوردید برای خرید تپ بات (TapBot) استفاده نکردید، پس حتماً هنگامی که به ۲۰۰,۰۰۰ سکه موردنیاز رسیدید، این ربات را خریداری کنید. TapBot وقتی که در بازی نیستید، برای شما سکه به دست می‌آورد. این ربات برای ۱۲ ساعت به جمع‌آوری سکه برای شما ادامه می‌دهد، بنابراین حداقل چند بار در روز آن را چک کنید.

تپ بات در تپ سواپ
تپ بات در تپ سواپ

دوستان خود را دعوت کنید

بازی‌کردن تقریباً همیشه با دوستان بهتر است. تپ بات برای دعوت شما از دوستانتان به بازی، مزایایی از جنس سکه برای ریفرال‌‌های شما در نظر می‌گیرد.

در واقع شما بر اساس فعالیت دوستانتان سکه به دست می‌آورید، بنابراین دوستی که زیاد بازی می‌کند، برای شما بیشتر از دوستی که بازی نمی‌کند، درآمد کسب می‌کند. همچنین می‌توانید با رسیدن تعداد ریفرال‌های شما به عددی خاص باز هم سکه جایزه بگیرید. سکه‌هایی که از ریفرال‌های خود دریافت می‌کنید از بخش Task و سربرگ «Ref Tasks» قابل برداشت و تخصیص (Claim) هستند.

بخش تسک‌های ریفرال در تپ سواپ
بخش تسک‌های ریفرال در تپ سواپ
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه