اولین صندوق سرمایه‌گذاری قانونی بیت کوین در هنگ‌کنگ راه‌اندازی شد

اولین صندوق سرمایه‌گذاری قانونی بیت کوین در هنگ‌کنگ راه‌اندازی شد

شرکت هنگ کنگی «آرانو کپیتال» (Arrano Capital)، بازوی بلاک چینی شرکت سرمایه‌گذاری ونچر اسمارت آسیا (Venture Smaert Asia)، اولین صندوق بیت کوین در این کشور را به شکلی قانونی راه‌اندازی کرد.

به گزارش «The Block»، آرانو اعلام کرده است که این صندوق به موسسات سرمایه‌گذاری این امکان را می‌دهد تا از طریق ساختاری سنتی به بیت کوین دسترسی داشته باشند. قیمت بیت کوین در این صندوق نیز از قیمت جهانی بیت کوین پیروی خواهد کرد. آوانیش آکویلا (Avaneesh Acquilla)، مدیر ارشد سرمایه‌گذاریِ آرانو در این باره عنوان کرد:

تصمیم گرفتیم در جهت پاسخگویی به نیاز سرمایه‌گذاران حرفه‌ای که تمایل دارند روی بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش جایگزین تمرکز کنند، این صندوق را راه‌اندازی کنیم.

بیت گو (BitGo)، به عنوان پلتفرمی که سرمایه‌ها را نگه‌داری می‌کند و گرنت تورنتون (Thornton)، به عنوان حسابرس، با آرانو همکاری خواهند داشت. طبق گزارش‌ها، رسیدن به سرمایه تحت مدیریت ۱۰۰ میلیون دارایی در سال اول، به عنوان هدف این صندوق در نظر گرفته شده است.

آکویلا در بخش دیگری از صحبت‌های خود عنوان کرد که نسبت به افزایش پتانسیل‌های موجود برای محصولات منفعل و غیر منفعل در حوزه ارزهای دیجیتال امیدوار است. با تکیه بر همین مسئله، آرانو در نظر دارد تا صندوقی دیگر را در طول سال جاری راه‌اندازی کند. این صندوق قرار است تا به نمایندگی از سرمایه‌گذاران، در سبدی از توکن‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کند.

شرکت ونچر اسمارت آسیا، دارای مجوز رسمی از کمیسیون بورس و قراردادهای آتی کشور هنگ کنگ، برای مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاریِ ارزهای دیجیتال است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
محمد ایمان
محمد ایمان
۴ سال قبل

یعنی سود در سال تضمینی 20% و در کل سود ماهیانه کم تر از 10% نخواهد بود ؟

ebi
ebi
۴ سال قبل

لطفا اطلاعات بیشتر درباره این بزارین

کامبیز اتریوم منش
کامبیز اتریوم منش
۴ سال قبل

هنگ کنک???‍♂️?‍♂️??


منبع پولشویی و خدایان کمپانی های هرمی و پانزی و گولدکوئیست ???
خدا به خیر کنه
از فردا پیغام میدن و تبلیغ میکنن که چی ؟ ۶ هزار سود یکفهته در ارزهای دیجیتال باما
اگر پول ندارید ۲ نفر خریدار معرفی کنید بیت کوین بگیرید آن دونفر هم دونفر دیگر معرفی کنند اونام بیت بگیرن شمام میگیری با تضمین کاملا از سوی کنفرانس پولخواران جهان