گری اسکیل صندوق سرمایه‌گذاری ریپل را منحل کرد

گری اسکیل صندوق سرمایه‌گذاری ریپل را منحل کرد

گری اسکیل (Grayscale)، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال در جهان، اعلام کرده است که صندوق سرمایه‌گذاری XRP خود را به‌دلیل شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) از شرکت ریپل منحل خواهد کرد.

به گزارش کوین دسک، پس از انحلال این صندوق سرمایه‌گذاری، تمام عواید حاصل بین سهام‌داران صندوق تقسیم می‌شود. گری اسکیل اعلام نکرده است که این عواید چقدر است.

کمیسیون بورس آمریکا هفته گذشته اعلام کرد که صندوق سرمایه‌گذاری XRP گری اسکیل در یک بازه تقریبی ۳ ساله حدود ۱۹.۲ میلیون دلار از ۷۰ سرمایه‌گذار جذب کرده است. هنوز مشخص نیست که ارزش سهام‌های موجود در صندوق چقدر است.

طبق شکایت کمیسیون بورس آمریکا، ریپل متهم است که از سال ۲۰۱۳ تا به امروز، چیزی در حدود ۱.۳ میلیارد دلار توکن XRP فروخته است. به‌گفته این کمیسیون، عرضه XRP بدون مجوز بوده و از این توکن‌ها با عنوان اوراق بهادار ثبت‌نشده یاد کرده است. گری اسکیل در بیانیه‌ خود می‌نویسد:

تبدیل XRP به دلار آمریکا برای سرمایه‌گذاران آمریکایی، از جمله صندوق سرمایه‌گذاری گری اسکیل، سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. به‌تبع این اتفاق، ادامه فعالیت صندوق هم با چالش همراه است.

گری اسکیل از ابتدای ژانویه ۲۰۲۱ معاملات صندوق سرمایه‌گذاری خود را متوقف کرده است. به‌گفته بسیاری، شکایت کمیسیون بورس آمریکا از ریپل باعث ایجاد فضایی پر از تنش در بازار ارزهای دیجیتال شده است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

25 دیدگاه
بردیا
بردیا
3 سال قبل

اینده ریپل روشنه با اینکه نخریدم هنوز بدون تعصب میگم این دلر لعنتی تکلیفش روشن شه ایرانیا بخرن میره بالا

علی اکبر غیب الهی
علی اکبر غیب الهی
3 سال قبل

برای من اگه دولت امروز آمریکا زیر زمین دفن بشه بهتر از فرداست، چرا که خودشو مالک تمام دنیا میدونه.

امیر
امیر
3 سال قبل

خزانه داری انگلیس با انتشار سندی جدید اعلام کرد ریپل و اتریوم و بیتکوین در دسته توکن هایی قرار گرفته اند که کاربرد اصلی آنها مبادله است ...به عبارتی این ارزها نه پول هستند نه توکن اوراق بهادار . و این دسته بندی برای ریپل ، از اهمیت زیادی برخوردار است

شرلوک
شرلوک
3 سال قبل

ما که میخریم منحل بشه یا نشه...با این حرف میخوان بکشن پایین بعد سوار شن...

سیروس
سیروس
3 سال قبل

دوستان به نظر من یه تعدادی 200,300,تا خرید کنید بزارید بمونه ضرری نداره ، این اتحامات رفع میشه ،دوباره میره بالا

Ali
Ali
3 سال قبل

یه جوری میگن گری اسکیل ، انگار خدا هست ، به سلامت ، بهتر که فروخت ، عددی نیست برای ریپل ، درصد سرمایه‌گذاریش پایین هست . بعدش کو اسناد دقیقش ؟ بزاره تراکنش ها رو که فروخته ، نکنه اونم شیطون و کلک شده .

شرلوک
شرلوک
3 سال قبل

اینا همش شوی تبلیغاتیه...

محمد صحرائی
محمد صحرائی
3 سال قبل

دوستان ریزش کرد بنظر شما خرید کنم

جاوید
جاوید
3 سال قبل

روز دوشنبه ظهر بخر

Reza
Reza
3 سال قبل

در حد حداکثر ۵ درصد از سرمایه ای که واسه ارز دیجیتال گذاشتی واسه خرید ریپل ریسک کن.چون سرمایه گذاری پر ریسکیه.ولی اگرم مشکلش حل بشه سودی خوبی میده

f.n
f.n
3 سال قبل

این برای ریپل خوبه یابد؟

احمد
احمد
3 سال قبل

عجب جوابی؟