گوگل در حال توسعه یک فناوری مرتبط با بلاک چین است!

گوگل در حال توسعه یک فناوری مرتبط با بلاک چین است!

به نقل از بلومبرگ، گوگل در حال توسعه نسخه اختصاصی خود از تکنولوژی بلاک چین است.

گوگل در حال توسعه یک فناوری مرتبط با بلاک چین است!بر اساس ادعای یک منبع نزدیک در شرکت گوگل، این غول جستجو در حال توسعه نسخه اختصاصی خود از فناوری بلاک چین است تا از این طریق کسب و کار خدمات ابری خود را از رقبایش متمایز سازد.

ضمناً گفته شده مقامات این شرکت در نظر دارند گواهی استفاده از این سیستم را پس از تکمیل در اختیار دیگر مشتریان قرار دهد تا آنها نیز بتوانند به طور اختصاصی سرورهای بلاک چین خود را راه اندازی نمایند.

بر اساس بررسی های انجام گرفته توسط موسسه CBInsights، گوگل دومین سرمایه گذار اصلی در زمینه توسعه فناوری بلاک چین در فاصله سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ بوده و تاکنون در چندین استارت آپ مربوط به مراودات مالی دیجیتالی سرمایه گذاری نموده، یا آنها را به مالکیت خود درآورده است.

لازم به یادآوری است که گوگل در این زمینه تنها نیست: پیام رسان محبوب تلگرام، و شرکت های بزرگ تکنولوژیک دیگری چون IBM و مایکروسافت مشغول کار روی این فناوری آینده نگرانه برای مراودات مالی هستند.

به عقیده بسیاری از کارشناسان آینده اینترنت و کسب و کارهایی که بر بستر آن شکل گرفته اند در گرو این فناوری جدید و انقلابی خواهد بود. بنابراین شرکت های بزرگ تلاش می کنند در این زمینه خود را پیشتاز بازار کنند.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
مرتضی
مرتضی
6 سال قبل

مثل اینکه ارزافقط واسه مردم بد گوگل خودش رفته سمتش ازاونورادعای محدودیت تبلیغات توگوگل میکنه خخخخخ چقدرچالب البته یاهوخوب روش کم کردهمرگوگل حرف محدودیت زدازاونوریاهو گفت بزرگترین اکسچنج ارزهای دیجیتال درست میکنیم واقعااگه گوگل میخاست تبلیغات محدودکنه چراخودش سمت بلاکچین ارزهارفته گوگل باید اصل ازادی رورعایت کنه واگه بخادتبلیغات کریپتو حتی نه درعمل بلکه درحرف حتی محدودکنه با اینده خودش بازی کرده وتبعات بسیاربدی برای گوگل داره ولی مطمینا هیچ وقت اینکارنمیکنه اینومطمین باشین این خبرا اکثرا دروغ همشون رفتن سراغ بلاکچین ارزهای دیجیتال