atlasarzdigital

نرم‌افزارهای استخراج ارز دیجیتال از گوگل پلی حذف می‌شوند

نرم‌افزارهای استخراج ارز دیجیتال از گوگل پلی حذف می‌شوند

اخیرا گوگل لیست برنامه‌های ممنوعه در پلی استور را گسترش داده  و در این میان برنامه های مخصوص استخراج ارز های دیجیتال به این لیست اضافه شده است.

تمام برنامه های مربوط به استخراج ارزهای دیجیتال که در حال حاضر بر روی پلی استور حضور دارند، به منظور محافظت از آسیب هایی که این برنامه ها به سخت افزار موبایل و تبلت ها وارد می‌کنند، در روز‌های آینده از پلی استور حذف خواهند شد. البته این ممنوعیت شامل یک استثناء می‌شود.

گوگل اقدام به تهیه لیستی از برنامه‌های ممنوعه در پلی استور کرده است؛ این لیست شامل برنامه هایی با محتوا های قابل پیشبینی مانند ترویج تروریست، ترویج خشونت، محتوای توهین آمیز و… است. به تازگی برخی از برنامه های مالی و برنامه های مخصوص استخراج ارزهای دیجیتال هم به این لیست اضافه شده است.

 

بیانیه بخش توسعه سیاست های گوگل:

ما به برنامه هایی که با استفاده از سخت افزار دستگاه ها اقدام به استخراج ارزهای دیجیتالی می‌کنند اجازه فعالیت نمی‌دهیم. اما یک استثناء در این مورد وجود دارد؛ برای حضور برنامه هایی که با هدف مدیریت ارزهای دیجیتال طراحی شده اند مانعی وجود ندارد.

این حرکت پس از اقدام اپل در ماه ژوئن به منظور ممنوعیت استفاده از برنامه های استخراج ارز دیجیتال صورت گرفته است. سایر شرکت های بزرگ تکنولوژی به طور مشابه اقدام به ایجاد ممنوعیت هایی برای این برنامه ها کرده اند؛ به طور مثال گوگل افزونه هایی که در مرورگر کروم قادر به استخراج ارزهای دیجیتال بودند را غیر فعال و حذف کرده است. شرکت های دیگری هم مانند فیس‌بوک، با تبلیغات مربوط به ارزهای دیجیتال که اکثر آن ها به کلاهبرداری ختم می‌شد، مقابله کردند.

نرم‌افزارهای استخراج ارز دیجیتال از گوگل پلی حذف می‌شوند

این ممنوعیت های بسیار مهم هستند. در بدترین حالت ممکن این نرم افزار های به دلیل فشار بیش از حد به سخت افزار و افزایش حرارت بیش از حد، می‌توانند آسیب های جبران ناپذیری را به قطعات داخلی موبایل یا تبلت شما وارد کنند. در برخی از موارد دیده شده که بد افزار های استخراج ارزهای دیجیتال باعث افزایش دما در بخش باتری موبایل شده و در نتیجه هم باتری موبایل آسیب دیده و در اثر گرم شدن باتری قاب پشتی گوشی باز شده است؛ همچنین داغ شدن بیش از حد باتری می‌‌تواند باعث انفجار آن شود که خطرات بسیاری به همراه دارد.

در ادامه بخوانید: گوگل در حال توسعه یک فناوری مرتبط با بلاک چین است!

1
دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 رشته دیدگاه‌ها
0 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
1 نویسندگان دیدگاه‌ها
ahmad نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
ahmad
ahmad

والا همشون فیک هسات من تا حالا نرم افزایی ندیدم واریز داشته باشه

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه نرم‌افزارهای استخراج ارز دیجیتال از گوگل پلی حذف می‌شوند ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.