atlasarzdigital

ضرب‌الاجل سه ماهه کشورهای گروه 20 برای بررسی ارزهای دیجیتال

ضرب‌الاجل سه ماهه کشورهای گروه 20 برای بررسی ارزهای دیجیتال

کشورهای عضو گروه 20 برای بررسی استاندارد جهانی مبارزه با پول‌شویی (ALM) در ارزهای دیجیتال ضرب‌الاجل سه ماهه‌ای را مشخص کردند.

بر اساس بیانیه‌ی منتشر شده، وزرای امور مالی و رؤسای بانک‌های مرکزی کشورهای گروه 20 موسوم به G20 در جلسه‌ای که روز یکشنبه برگزار شد، بر موضع خود نسبت به نظارت بیدار و هوشیار بر ارزهای دیجیتال تاکید کردند.

این کشورها قبلاً از گروه ویژه اقدام مالی (FATF) که یک نهاد جهانی برای جلوگیری از تأمین مالی تروریست و پول‌شویی است، خواسته بودند تا چگونگی اجرای استاندارهای فعلی ضد پول‌شویی بر ارزهای دیجیتال را طی سه ماه روشن کند.

در حالیکه دارایی‌های دیجیتال در این وضعیت خطری برای ثبات مالی جهان ایجاد نمی‌کنند، ما همچنان هوشیار هستیم … ما بر تعهدات ماه مارس خود در ارتباط با اجرای استانداردهای FATF تاکید می‌کنیم و از FATF می‌خواهیم تا چگونگی استفاده این استانداردها برای ارزهای دیجیتال را در اکتبر ۲۰۱۸ روشن سازد.

همانطور که قبلاً گزارش داده بودیم، گروه 20 ابتدا در ماه مارس با ارسال نامه‌ای به FATF خواستار یک استاندارد ضد پول‌شویی برای ارزهای دیجیتال شده بود.

به دنبالی گزارشی که در ماه فوریه از FATF برای انجام اقدامات در خصوص پول‌شویی ارزهای دیجیتال منتشر شده بود، ماه گذشته این آژانس اعلام کرد که برای تعیین مقررات اجباری مبارزه با پول‌شویی برای صرافی‌های ارز دیجیتال در حال برنامه‌ریزی است.

اوایل هفته گذشته، هیئت ثبات مالی (FSB) که وظیفه آن بررسی وضعیت و ارائه توصیه‌هایی به G20 در مورد سیستم مالی جهانی است، در پاسخ به درخواست‌نامه ماره مارس این گروه، چند معیار کلیدی و مهم برای نظارت بر ارزهای دیجیتال به گروه 20 ارائه داد.

منبع: Coindesk

دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه ضرب‌الاجل سه ماهه کشورهای گروه 20 برای بررسی ارزهای دیجیتال ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.