محصول ETP شرکت FiCAS برای گسترش در اروپا چراغ سبز گرفت

محصول ETP شرکت FiCAS برای گسترش در اروپا چراغ سبز گرفت

صندوق مدیریت سرمایه‌گذاری فیکاس (FiCAS AG) در اطلاعیه تازه خود اعلام کرده است که مجوز عرضه ETP‌ ارزهای دیجیتال خود را در سرتاسر اروپا اخذ کرده است.

به گزارش کوین دسک، فیکاس روز پنجشنبه اعلام کرد که مجوز عرضه محصول قابل‌معامله در بورس ارزهای دیجیتال فعال خود (BTCA) را دریافت کرده است. پیش‌تر از این محصول تنها در بازار بورس سوئیس قابل‌معامله بود و حالا این شرکت می‌تواند محصولات خود را برای طیف گسترده‌تری از سرمایه‌گذاران عرضه کند. ETP فیکاس ماه ژوییه ۲۰۲۰ در بازار SIX سوئیس عرضه شد.

با اخذ مجوز اتحادیه اروپا، حالا فیکاس می‌تواند محصولات خود را به طیف وسیعی از سرمایه‌گذاران در این قاره عرضه کند. سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق کارگزار یا بانک خود در BTCA سرمایه‌گذاری کنند.

علی میزانی اسکویی، بنیان‌گذار فیکاس، در این باره می‌گوید:

دسترسی به بازار اروپا قدمی پراهمیت در ارتباط با مأموریت ما در ارتباط با عرضه اولین محصول قابل‌معامله در بورس فعال برای سرمایه‌گذاران خرد و سرمایه‌گذاران حرفه‌ای در اروپاست.

در این ETP بیت کوین با ارزهای دیجیتال دیگر نظیر اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین معامله می‌شود. فیکاس در آماری تازه اعلام کرده است که سرمایه‌های تحت مدیریت این شرکت هفته گذشته به بیش از ۵ میلیون دلار رسیده است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
شهرام
شهرام
3 سال قبل

سلام ببخشید . بی زحمت یه سایت یا محیط مطمین برای خرید ارز دیجیتال که در ایران معتبر باشه به من معرفی کنید. ممنون

Romila
Romila
3 سال قبل

سلام ببخشید یه سوال داشتم من تازه اومدم تو دنیای کریپتو،زیاد وارد نیستم،etp ارز دیجیتال هستش؟

بهزاد ناصرفلاح
بهزاد ناصرفلاح
3 سال قبل
پاسخ  Romila

سلام، ETP یا محصوص قابل معامله در بورس یک ابزار مشتقه مالیه و ارز دیجیتال نیست.