وضعیت بازار: پیشروی آرام اتریوم همراه با چشم‌انداز مثبت بیت کوین برای عبور از مقاومت پیش رو

وضعیت بازار: پیشروی آرام اتریوم همراه با چشم‌انداز مثبت بیت کوین برای عبور از مقاومت پیش رو

قیمت بیت کوین توانست بالاتر از سطح ۱۹,۵۰۰ دلار باقی بماند و سپس افزایش دیگری بالاتر از سطح ۲۰,۲۰۰ دلار آغاز کند. در حال حاضر قیمت به بالای سطح ۲۰,۵۰۰ دلار رسیده و چشم به عبور از مقاومت ۲۱,۲۰۰ دلاری دارد.

به گزارش کریپتونیوز، آلت کوین‌ها نیز روندی نسبتاً صعودی داشته‌اند. اتریوم با بیش از ۸ درصد افزایش از سطح ۱,۲۰۰ دلار عبور کرد. ایکس‌آرپی (XRP) از مقاومت ۰.۳۵ دلاری با موفقیت گذشت. کاردانو نیز اگر از پس مقاومتی ۰.۴۵ دلاری بربیاید، ممکن است سرعت رشدش افزایش پیدا کند.

وضعیت بازار: پیشروی آرام اتریوم همراه با چشم‌انداز مثبت بیت کوین برای عبور از مقاومت پیش رو
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

پس از عبور بیت کوین از ۲۰,۵۰۰ دلار، اصلاح قیمت آغاز شده و تا سطح ۱۹,۵۰۰ دلار پایین آمد؛ اما این پایان ماجرا نبود و بیت کوین بار دیگر به بالای سطح ۲۰,۲۰۰ دلار و سپس ۲۰,۵۰۰ دلار بازگشت. مقاومت بعدی پیش روی قیمت بیت کوین در سطح ۲۱,۲۰۰ دلار قرار دارد که در صورت شکسته‌شدن این مقاومت، شتاب صعودی افزایش خواهد یافت.
حال اگر قیمت روندی نزولی در پیش بگیرد، اولین حمایت در ۲۰,۲۰۰ دلار آماده است. حمایت کلیدی بعدی نیز در محدوده ۲۰,۰۰۰ دلار وارد خواهد شد. در صورت عبور قیمت از این نقاط حمایتی، امکان بازگشت به سطح ۱۹,۵۰۰ دلار مهیا می‌شود.

قیمت اتریوم

اتریوم نیز به مانند بیت کوین رفتار کرده و توانست سطح ۱,۰۵۰ دلار را حفظ کند. سپس افزایش قیمت آغاز شده و از سطوح ۱,۱۲۰ دلار و ۱,۲۰۰ دلار نیز عبور کرد و بدین ترتیب افزایشی ۸ درصدی در قیمت اتریوم رقم خورد. اصلی‌ترین مقاومت پیش روی قیمت در محدوده ۱,۲۵۰ دلاری قرار داشته و عبور از آن می‌تواند مقدمه‌ای برای رسیدن به سطح ۱,۳۲۰ دلار تلقی شود.
حال اگر اتریوم روندی نزولی در پیش گیرد، حمایت اول در محدوده ۱,۱۵۰ دلار و حمایت کلیدی بعدی در محدوده ۱,۱۲۰ دلار در انتظارند. در صورت عبور قیمت از این نقاط حمایتی بازگشت به محدوده ۱,۰۵۰ دلاری دور از دسترس نخواهد بود.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو در محدوده حمایتی خود یعنی سطح ۰.۴۲ دلاری باقی مانده بود و اکنون افزایشی در قیمت خود آغاز کرده و به‌سمت مقاومت ۰.۴۵ دلاری و بالاتر حرکت می کند. عبور از این مقاومت می‌تواند مقدمه‌ای برای رشد انفجاری کاردانو باشد.

بی‌ان‌بی (BNB) از مقاومت خود در محدوده ۲۳۵ دلار عبور کرده و احتمالاً در سطح ۲۴۲ دلار با مقاومتی دیگر روبه‌رو شود که عبور از آن می‌تواند به‌منزله رشد سریع قیمت و رسیدن به محدوده ۲۵۰ دلاری باشد.

قیمت سولانا نیز از مقاومت ۳۵ دلاری عبور کرده و با افزایش ۸.۱ درصدی خود اکنون در بالای سطح ۳۷ دلاری قرار دارد. مقاومت کلیدی بعدی ۳۸ دلار بوده و عبور از آن نوید رسیدن به قیمت ۴۰ دلار را به سرمایه‌گذاران سولانا می‌دهد.

دوج کوین نیز در بالای سطح ۰.۰۶۰ دلار سیگنال‌های مثبتی نمایش می‌دهد. قیمت فعلی بالای سطح ۰.۰۶۲۰ دلار بوده و احتمال رسیدن به مقاومت ۰.۰۶۵ دلاری نیز وجود دارد.

قیمت ایکس‌آرپی (XRP) نیز بالاتر رفته و با ۷ درصد افزایش قیمت، حالا بیش از ۰.۳۳۵ دلار معامله‌ می‌شود. احتمال رسیدن به مقاومت ۰.۳۵ دلاری دور از دسترس نخواهد بود و در صورت شکسته‌شدن این مقاومت، قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند به ۰.۴۰ دلار نیز برسد.

اکثر آلت‌ کوین‌های بازار، امروز به آهستگی روند صعودی خود را ادامه دادند. در میان ارزهای دیجیتال برتر بازار عملکرد یونی سواپ که با افزایشی ۱۴ درصدی به سطح ۷ دلار بازگشت، قابل توجه بوده است.

همچنین بخوانید: کوین شیرز: بیت کوین طی ۲۴ ماه آینده رکورد قیمتی جدید ثبت می‌‌کند؛ سایر کارشناسان چه می‌گویند؟

خلاصه امر آن‌که قیمت بیت کوین به آرامی بالای سطح ۲۰,۵۰۰ دلار در حرکت است. اگر بیت کوین از پس مقاومت ۲۱,۲۰۰ دلاری بربیاید، افزایش سرعت صعود برای آن پیش‌بینی می‌شود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
حسبی الله 🤲❤️
حسبی الله 🤲❤️
1 سال قبل

به امید موفقیت های بیشتر چالش برانگیز که بازار ارز داشته امه دوستان و شما دوست عزیز از اشتراک اطلاعات رویدادهای بسیار زیبایی را آرزومندم ❤️👍