مدیر ارشد اتریوم: بازار ارزهای دیجیتال به زودی درخشان می‌شود

مدیر ارشد اتریوم: بازار ارزهای دیجیتال به زودی درخشان می‌شود

یکی از بنیان گذاران اتریوم نقل میکند شاید به نظر دنیای ارز دیجیتال حال و هوای خوبی نداشته باشد اما این وضعیت ثابت نیست.

بازار ارز دیجیتال آن قدر ها هم ناخوشایند نیست و این نشان میدهد موسسه های بزرگ با شفاف شدن مقررات سرمایه خود را به بازار تزریق خواهند کرد.

در حالی که هر کس دیگری به وضعیت نزولی نمودار ها نگاه میکند برخی بیت کوین خود را با قیمت وحشتناکی میفروشند.

چارلز هاسکینسون یکی از بنیان گذاران اتریوم روز پنج شنبه در توییتر خود پستی منتشر کرد که از «آینده ای روشن» برای بیت کوین سخن به میان می آورد.مدیر ارشد اتریوم: بازار ارزهای دیجیتال به زودی درخشان می‌شود

به نظر عجیب می آید فکر کنیم بازار ارز دیجیتال یک رونق چشم گیر دیگر را تجربه کند اما طبق آنچه هاسکینسون وعده داده (تزریق ده ها تریلیون دلاری)، شاید این  اتفاق را شاهد باشیم.

جالب اینجاست تاکنون وال استریت نگرش مثبتی به بازار سکه های دیجیتال داشته است.

پس از افتتاح یک مرکز تجاری بیت کوین توسط گلدمن ساکس برای مشتریانش همان طور که شرکت سرمایه گذاری (Blockchain Capital) پیش بینی کرد شرکت های دیگری شروع به پیوستن به این گروه کردند.

مدیر ارشد اتریوم: بازار ارزهای دیجیتال به زودی درخشان می‌شود

با واضح تر شدن مقررات امید است سایر نهاد ها شروع به ارائه گزینه هایی همچون بیت کوین، اتریوم و شاید حتی لایت کوین و مونرو کنند.

قبلا شاهد بودیم گروه بورس بازرگانی و کالای شیکاگو (CME) و نیز گروه بازرگانی شیکاگو (CBOE) هر دو قرارداد های آتی بیت کوین و ابزار های دیگر از قبیل کمیسیون بورس و اوراق بهادار و صندوق مبادله ارز (SEC) ارئه دادند.

بنابر اعلام کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اتریوم و بیت کوین به عنوان اوراق بهادار تنظیم نشده و در محدوده اختیارات این سازمان قرار نگرفته اند. با این حال تصمیمی در خصوص بازار جذب سرمایه ICO اتخاذ نشده است.

این واقعیت آشکار است که افت قیمتی اخیر بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به تازگی شاهد یک افت قیمتی شدید بوده اند. با شفاف تر شدن مقررات،قیمت ها صعود کرده و سرمایه بیشتری به بازار تزریق می شود.

شاید بهتر باشد به قول هاسکینسون اجازه دهیم زمان این پیش بینی را انجام دهد. با این حال وال استریت طرفدار سرمایه است، و به تدریج مخالفان این فناوری نیز تجدید نظر خواهند کرد.

منبع: cryptovest
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
مهدی نوری
مهدی نوری
5 سال قبل

سلام
خیلی علاقمندم برای ثبت نام بیت کویین لطفا راهنمایی چطوری اینکار رو انجام بدم ؟
درضمن منابع مالی لازم برای شروع چقدر باید باشه ؟
ممنون

محمدفرهادی
محمدفرهادی
5 سال قبل

سلام کاری نداره یه سرچ در مورد یت کوین بزنی همه چی دستت میاد، کار با کیف پولهای بیت کوین خیلی آسون هستش بعدشم

سینا
سینا
5 سال قبل

با اینکه ارزش ارزهای که دارم شصد هفتاد درصد افت کرده ولی از نظر ریالی عقب نیستم هم حقیقت وهم مزاح ??