با افزایش قیمت اتر،‌ اتریوم ۲.۰ به سومین پلتفرم سهام‌گذاری بزرگ تبدیل شد

با افزایش قیمت اتر،‌ اتریوم ۲.۰ به سومین پلتفرم سهام‌گذاری بزرگ تبدیل شد

با افزایش قیمت اتریوم و رسیدن به بالای ۱,۵۰۰ دلار، باعث شده است تا ارزش اترهای سهام‌گذاری‌شده در شبکه اتریوم ۲.۰ هم بیشتر شود. در حال حاضر اتریوم ۲.۰ سومین پلتفرم بزرگ سهام‌گذاری از نظر ارزش ارزهای سهام‌گذاری‌شده است.

به گزارش کوین تلگراف، قیمت اتریوم به‌تازگی توانسته است اوج تاریخی جدیدی را ثبت کند. این مسئله باعث افزایش ارزش اترهای سهام‌گذاری‌شده در اتریوم ۲.۰ شد. به‌طوری که در رده‌بندی پلتفرم‌های اثبات سهام، اتریوم ۲.۰ در رده سوم قرار گرفته است.

طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت اتریوم با جهشی ۷ درصدی همراه بوده است. در حال حاضر هم هر واحد اتریوم با قیمت ۱,۵۴۰ دلار معامله می‌شود.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

با احتساب ۲.۵ میلیون واحد اتر سهام‌گذاری‌شده در اتریوم ۲.۰، ارزش این دارایی‌ها حدود ۳.۶ میلیارد دلار است.

پیش از این، رده سوم متعلق به اولنچ (Avalanche) با ۳.۴ میلیارد دلار دارایی سهام‌گذاری‌شده بود. اولنچ‌های سهام‌گذاری‌شده ۶۹.۵ درصد از عرضه اولنچ را شامل می‌شود.

در حال حاضر پولکادات بیشترین سهم را در سهام‌گذاری در اختیار دارد و حدود ۶۰ درصد از عرضه آن، معادل ۱۰.۸ میلیارد دلار، سهام‌گذاری شده است. کاردانو با ۷۱ درصد سهام‌گذاری، معادل ۹.۵ میلیارد دلار، در رده دوم قرار دارد.

از ماه دسامبر (آذر) و همزمان با راه‌اندازی بیکن چین اتریوم و ساخت بلاک جنسیس در شبکه اتریوم ۲.۰، واریز اتر به قرارداد سهام‌گذاری هم روزبه‌روز بیشتر شده است. طی ماه ژانویه، ۱ میلیون واحد اتر به مجموع ارزهای سهام‌گذاری‌شده اضافه شد. تعداد اعتبارسنج‌های اتریوم ۲.۰ هم با جهشی ۵۵ درصدی از ۴۹,۲۰۰ به ۷۶,۲۰۰ اعتبارسنج رسیده است.

قیمت جفت ارز اتر/بیت کوین
قیمت جفت ارز اتر/بیت کوین

از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا به حال، قیمت اتر در مقابل بیت کوین ۷۰ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر قیمت جفت ارز اتر/بیت کوین تنها ۵ درصد با اوج کوتاه‌مدت خود فاصله دارد. این اوج در محدوده ۰.۰۴۵ بیت کوین قرار دارد. اوج تاریخی جفت ارز اتر/بیت کوین ماه اوت سال ۲۰۱۸ ثبت شده بود.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
مشتی غلومسین
مشتی غلومسین
۳ سال قبل

سلام نظرتون راجع به اتر کلاسیک چیه

ایوب همدانی
ایوب همدانی
۳ سال قبل

سلام