تحلیل قیمت اتریوم؛ سقوط به زیر ۲,۲۰۰ دلار خطرناک خواهد بود

تحلیل قیمت اتریوم؛ سقوط به زیر ۲,۲۰۰ دلار خطرناک خواهد بود

قیمت اتریوم پیش‌تر سقوط تازه‌ای را به زیر حمایت ۲,۱۲۰ دلاری تجربه کرد؛ اما با این حال بالای حمایت ۲,۰۵۰ دلاری باقی ماند و پیش از احیای قیمت، شاهد تشکیل کف در ۲,۰۵۰ بودیم.

به گزارش نیوزبی‌تی‌سی، شاهد احیای قیمت به بالای مقاومت‌های ۲,۱۰۰ و ۲,۱۲۰ دلاری بودیم. قیمت اتریوم حتی موفق شد به بالای فیبوناچی ۲۳.۶ درصدی هم برسد. این فیبوناچی در سقوط از ۲,۴۰۵ دلار به کف ۲,۰۴۹ دلاری تشکیل شده بود. در حال حاضر، هر واحد اتریوم در محدوده ۲,۱۳۷ دلاری معامله می‌شود و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد.

۲,۲۰۰ دلار به‌عنوان اولین مقاومت پیش روی اتریوم عمل می‌کند. مقاومت اصلی بعد هم در نزدیکی ۲,۲۲۰ دلار تشکیل شده است. این ناحیه نزدیک به فیبوناچی ۵۰ درصدی است که از سقوط ۲۴۰۵ دلار به ۲,۰۴۹ دلار تشکیل شده بود.

تحلیل قیمت اتریوم
تحلیل قیمت اتریوم

بسته‌شدن قیمت بالای ۲,۲۰۰ و ۲,۲۲۰ دلار می‌تواند سرعت جهش را بیشتر کند. پس از مقاومت ۲,۲۲۰ دلاری، مقاومت ۲,۳۰۰ دلاری قرار دارد. عبور از این مقاومت راه را برای رسیدن به ۲,۴۵۰ دلار در کوتاه‌مدت هموار می‌کند.

در صورتی که قیمت اتریوم موفق به عبور از مقاومت ۲,۲۰۰ دلاری نشود، احتمال سقوط بیشتر وجود دارد. اولین حمایت پیش روی اتریوم در این سقوط ۲,۱۰۰ دلار خواهد بود.

۲۰۵۰ دلار به‌عنوان اولین حمایت اصلی اتریوم عمل می‌کند. ۲,۰۰۰ دلار هم حمایت بعدی است. اگر خریداران موفق به دفاع از ۲,۰۵۰ و ۲,۰۰۰ دلار نشوند، احتمال یک سقوط شدید دیگر وجود دارد. هدف این سقوط احتمالا ۱,۸۵۰ دلار باشد.

شاخص مکدی (MACD) در تایم فریم ساعتی به‌آرامی در حال کاهش سرعت خود در محدوده صعودی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) هم در تایم فریم یک ساعته همچنان بالای ۵۰ قرار دارد.

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، ۲,۰۵۰ دلار به‌عنوان حمایت پراهمیت اتریوم و ۲,۲۰۰ دلار به‌عنوان مقاومت این ارز دیجیتال عمل خواهند کرد.

اشتراک
اطلاع از
guest
3 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
siavashnam
siavashnam
2 ماه پیش

قیمت بعضی از آلت کوین ها خیلی خوب شدن ولی اگر بیشتر از این بریزه میشه گفت بازار گاوی تا یه مدت طولانی متوقف شده

بنده خدا
🐳
2 ماه پیش

هیچ کدوم آلت کوین ها هیچ تحلیلی ندارن، فقط شدیداً به بیت کوین وابسته هستند

محمدجواد باقی پور
محمدجواد باقی پور
2 ماه پیش

تو این مدت بیشتراز سقوط تحلیل میشه
امیدوارم با برنامه ریزی درست هیچکسی متضرر نشه

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off