بیش از ۱ میلیارد دلار اتریوم در اتریوم ۲.۰ سهام‌گذاری شده است

بیش از ۱ میلیارد دلار اتریوم در اتریوم ۲.۰ سهام‌گذاری شده است

داده‌های تازه نشان می‌دهد که بیش از ۱ میلیارد دلار اتر در قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰ قرار گرفته است. نکته جالب اینجاست که این رقم همچنان در حال افزایش است.

به گزارش «The Block»، در حال حاضر بیش از ۱.۵ میلیون واحد اتر در این قرارداد سپرده‌گذاری شده است. افزایش تعداد اترها در این قرارداد باعث شد تا شاهد عبور ارزش آنها از ۱ میلیارد دلار باشیم. در حال حاضر، قیمت اتریوم در محدوده ۶۶۰ دلار قرار دارد.

قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰ تاریخ سررسید ندارد؛ این یعنی کاربران هر زمانی که بخواهند،‌ می‌توانند در سهام‌گذاری اتریوم ۲.۰ شرکت کنند و سود سالیانه سهام‌گذاری دریافت کنند.

بیش از ۱ میلیارد دلار اتریوم در اتریوم ۲.۰ سهام‌گذاری شده است
اترهای سهام‌گذاری‌شده در قرارداد سپرده‌ اتریوم ۲.۰

سفر اتریوم برای انتقال پروتکل خود از اثبات کار به اثبات سهام، از ۱ دسامبر آغاز شد. فاز صفر، اولین مرحله از به‌روزرسانی اتریوم است که اوایل ماه جاری شاهد اجرای آن بودیم. راه‌اندازی بیکن چین، زیربنای اتریوم ۲.۰، از جمله مهمترین بخش فاز صفر اتریوم بود.

طبق گزارش‌ها، اجرای کامل به‌روزرسانی اتریوم ۲.۰ تا سال ۲۰۲۲ طول می‌کشد. طبق نقشه‌راه اتریوم، انتظار می‌رود پس از انجام کامل این به‌روزرسانی، مقیاس‌پذیری و کارآیی اتریوم بیشتر شود.

اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
احمد معظمی
احمد معظمی
9 ماه پیش

سلام خسته نباشید
لطفاً راحت ترین راه برای سهام گذاری اتریوم دو رو آموزش بدید که بشه مثلا با۴۰۰.۵۰۰ دلار سرمایه گذاری کرد حتما ۳۲ تا رو نخواد

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off