atlas-black-friday

ایاس در برنامه‌های غیرمتمرکز و حجم تراکنش اتریوم را پشت سر گذاشت !

ایاس در برنامه‌های غیرمتمرکز و حجم تراکنش اتریوم را پشت سر گذاشت !

حجم تراکنش‌های ایاس (EOS) و همچنین تعداد کاربران نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (dApp) آن در مقایسه با اتریوم بالاتر رفته است. ازاین‌رو ایاس به موجب رشد این آمار از اتریوم پیشی گرفته است.

پایگاه کاربری شبکه ایاس علی‌رغم برخوردار بودن از یک تمرکز (centralization) نسبی، رفته‌رفته گسترده‌تر می‌شود.

پلتفرم مبتنی بر بلاک چین ایاس که به استفاده از مدل اجماعِ «الگوریتم اثبات سهام نمایندگی شده (DPos)» معروف است، این روزها با هدف افزایش سرعت انجام تراکنش‌ها و پوشش انبوهی از برنامه‌های غیرمتمرکز، به‌شدت درحال‌توسعه است. اخیراً تعداد کاربران روزانه نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (dApp) ایاس و حجم تراکنش‌های آن نسبت به اتریوم افزایش چشمگیری داشته است.

بیشتر بخوانید: برنامه غیرمتمرکز (Dapp) چیست؟

روز گذشته کوین روک با توجه به آمار هفتگی حجم تراکنش‌ها و تعداد کاربران در نرم‌افزارهای غیرمتمرکز ایاس و اتریوم، در صفحه توییتر نوشت:

نرم‌افزارهای غیرمتمرکز ایاس نسبت به نرم‌افزارهای غیرمتمرکز اتریوم کاربران بیشتری در طول روز داشته‌اند و میزان حجم تراکنش‌های هفتگی ایاس نیز از اتریوم بالاتر بوده است.

ایاس در برنامه‌های غیرمتمرکز و حجم تراکنش اتریوم را پشت سر گذاشت !

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط این محقق بازار ارز دیجیتال، تعداد کل کاربران نرم‌افزارهای غیرمتمرکز ایاس طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۱٬۴۲۸ نفر و در شبکه اتریوم ۱۰٬۵۶۲ نفر بوده است. به‌علاوه اینکه حجم تراکنش‌های ۷ روز اخیر نرم‌افزارهای غیرمتمرکز ایاس ۴۸ میلیون دلار و در اتریوم ۲۶ میلیون دلار بوده است.

تقریبا یک هفته پیش از انتشار این خبر، تعداد کل حساب‌های ترون از تعداد کل حساب‌های موجود در شبکه ایاس بالاتر رفت و ترون تا حدودی موفق به کسب ۴۰ درصد از آمار کل تراکنش‌های روزانه در شبکه اتریوم شد.

پلتفرم مبتنی بر بلاک چین تزوس یک رقیب جدید «اصلاح شونده» است، که قابلیت به‌روزرسانی خودکار بدون نیاز به ایجاد هاردفورک در شبکه آن قرار داده شده است. شبکه اصلی (mainnet) تزوس روز دوشنبه راه‌اندازی می‌شود. با توجه به محبوبیت تزوس، این پروژه می‌تواند سطح جدیدی از رقابت را وارد فضای در حال تحول ارز دیجیتال بکند.

اتریوم، ایاس، ترون و تزوس به ترتیب بر مبنای شاخص ALT100 ( که برای ارزهای دیجیتال و توکن های بزرگ در نظر گرفته می‌شود) در رتبه ۲، ۵، و ۱۵ قرارگرفته‌اند.

منبع: sludgefeed
اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
يك ازادي خواه
يك ازادي خواه
3 سال پیش

افرین!!! حالا چی میخواد ، جایزه؟

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA