اشاره بزرگترین رپر جهان به بیت کوین در آلبوم جدیدش !

اشاره بزرگترین رپر جهان به بیت کوین در آلبوم جدیدش !

در آهنگ جدید اِمینم (Eminem) به نام «Not Alike» که در آلبوم جدیدش منتشر شده و در اسپاتیفای موجود است، جمله «Everybody doing bitcoin» در لابه‌لای توصیفات این رپر از زندگی روزمره دیده می‌شود.

در این آهنگ همانطور که انتظار می‌رفت اِمینم از کلمات ناسزا و طرح خشونت به شدت استفاده کرده است. این آهنگ تنها یکی از چندین نمونه ارجاع به ارزهای دیجیتال در فرهنگ مدرن است.

اِمینم اولین رپری نیست که از کلمه بیت کوین در آهنگش استفاده می‌کند. در سال ۲۰۱۴ میلادی Toby و Decap آهنگی به نام «به بلاک چین خوش آمدید» نوشتند که در این آهنگ به «تباه شدن قدرت و قدرتمند شدن پول» اشاره شده بود. در این آهنگ تورم به عنوان مالیاتی که ارزش پول شما را می‌دزدد، مطرح شد و این دو نفر به «بانکداری ذخیره کسری» به دلیل اینکه «پولی که در اختیار داریم همانند قرضی است که بیش از دو برابر آن را باید پس بدهیم» تاختند.

اشاره بزرگترین رپر جهان به بیت کوین در آلبوم جدیدش !

البته رپرها تنها هنرمندانی نیستند که در دنیای امروز به وجود بیت کوین پی برده‌اند.

هالیوود هم برای کریپتو برنامه دارد!

انتظار می‌رود که ارزهای دیجیتال پس از نمایش فیلم Crypto در سال ۲۰۱۹ بیش از پیش دیده شود و جمع کثیری از مردم با آن آشنا شوند. موضوع محوری فیلم درباره پولشویی خواهد بود و بازیگرانی نظیر Alexis Bledel و Kurt Russell در این فیلم هنرنمایی خواهند کرد. همچنین در تریلر منتشر شده از این فیلم هک و امنیت سایبری نیز دیده می‌شود.

اواخر سال قبل میلادی که بیت کوین رکوردهای جدیدی به ثبت می‌رساند، اپیزودی از سریال تلویزیونی «The Big Bang Theory» پخش شد که درباره کاراکتر حواس پرت سریال بود که سال‌ها پیش بیت کوین استخراج کرده و درصدد پیدا کردن دوباره بیت کوین‌هایش بود. هنگامی که لپ تاپ گمشده را بازیابی می‌کنند، متوجه می‌شوند که بیت کوین‌ها را در فلشی ریخته‌اند و آن را نیز سال‌ها قبل گم کرده‌اند.

اشاره بزرگترین رپر جهان به بیت کوین در آلبوم جدیدش !

موسیقیدانان رهبری را بر عهده می‌گیرند

موسیقیدانان در سال‌های اخیر بیش از اقشار دیگر به ارزهای دیجیتال توجه کرده‌اند.

تاتیانا مورز (Tatiana Moroz) سال پیش کوین خود را به نام Tatianacoin به همراه یک آلبوم منتشر کرد. او در سال ۲۰۱۴ و با کمک Adam B. Levine از پادکست‌ Let’s Talk Bitcoin برای این کار سرمایه جمع کرد و پیش‌فروش عرضه توکن را از طریق CoinPowers انجام داد. هدف او جمع کردن موسیقیدانان و طرفدارانشان کنار همدیگر با استفاده از فناوری بلاک چین بود.

جان برت (John Barrett) خواننده سبک کانتری در سال ۲۰۱۶ آهنگ «غزلی برای ساتوشی» را به احترام سازنده بیت کوین نوشت که در آن ساتوشی را یک ناجی نامیده است.

نائمی براکول (Naomi Brockwell) در سال ۲۰۱۶ آهنگ «Bitcoin Girl» را بر اساس آهنگ «Uptown Girl» نوشت تا آگاهی مردم درباره بیت کوین را افزایش دهد.

اشاره بزرگترین رپر جهان به بیت کوین در آلبوم جدیدش !

در سال ۲۰۱۲ ، کریپتینا (Kryptina) آهنگ «Love You Like Bitcoin» را بر اساس آهنگ «Love You Like A Song» از سلنا گومز، درباره بیت کوین خواند و ویژگی‌های آن نظیر حذف دوبار خرج کردن و رمزگذاری را در آهنگش ستود.

همچنین در فیلم Dope که در سال ۲۰۱۵ به نمایش درآمد، پسربچه‌ای دبیرستانی به نام مالکوم که خوره کامپیوتر است به دوستانش درباره بیت کوین توضیح می‌دهد و آن را تنها ارزی می‌خواند که مردم در آینده از آن استفاده خواهند کرد. البته این پسربچه و دوستانش از بیت کوین برای خرید موادمخدر استفاده می‌کنند.

فرهنگ عامه به وضوح افزایش آگاهی درباره ارزهای دیجیتال را منعکس می‌کند.

منبع: ccn
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
فرهاد
فرهاد
5 سال قبل

بزرگترین رپر جهان؟! دیگه نمیگنجه این یکی. یعنی چون اسم بیت کوین رو اورده باید یجوری برای تبلیغ بیت کوین ازش استفاده کرد؟ دوستان تا اطلاع ثانوی بیت کوین قصد رشد نداره. تحلیل تکینکال یاد بگیرید و به حرف و حدیث ها گوش ندین