گزارش ویژه: آمریکایی‌ها فعال‌ترین معامله‌گران صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال هستند

گزارش ویژه: آمریکایی‌ها فعال‌ترین معامله‌گران صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال هستند

طبق توییت منتشرشده از شرکت تجزیه‌وتحلیل ارزهای دیجیتال دیتا لایت (DataLight) داده‌های جدید حاکی از آن هستند که معامله‌گران آمریکایی فعال‌ترین معامله‌گران صرافی‌های ارزهای دیجیتال هستند.

آمریکا با داشتن ۶۰ درصد از کل تریدرها، بیش‌ترین میزان معامله‌گران را در میان صرافی‌ بزرگ ارزهای دیجیتال، کوین بیس، به خود اختصاص داده است. در حالی که این میزان برای صرافی‌های بایننس، بیترکس (Bittrex) و پولونیکس (Poloniex) به ترتیب ۲۴، ۲۷ و ۲۸ درصد است.

گزارش ویژه: آمریکایی‌ها فعال‌ترین معامله‌گران صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال هستند

توزیع جغرافیایی معامله‌گران ارزهای دیجیتال منبع: DataLight

توزیع تعداد معامله‌گران آمریکایی در صرافی بیت‌فینکس در هنگ کنگ ۱۰ درصد بوده و این در حالی است که معامله‌گران آلمانی ۱۳ درصد را به خود اختصاص داده‌اند. اوایل امسال، بیترکس میز معامله‌ی فرا بورسی که حدود ۲۰۰ دارایی دیجیتال را عرضه می‌کند، راه‌اندازی کرد.

به گزارش سایت خبری کوین تلگراف، معامله‌ی فرابورسی میان سرمایه‌گذاران نهادی که به دنبال معامله در حجم زیاد هستند محبوبیت زیادی به دست آورده است.

بنا بر گزارش‌های قبلی سایت خبری کوین تلگراف، از اول سال جدید حجم معاملات صرافی‌ها پایین گزارش شده است. صرافی کوین بیس نیز کمترین میزان را از سال ۲۰۱۷ تجربه کرد و گفته می‌شود که حجم بازار خرید و فروش بیت کوین آن در ماه ژانویه حدود ۱ میلیارد دلار بوده است.

طبق گزارش‌های پیشین سایت خبری کوین تلگراف، صرافی کوین بیس پس از آن که امکان برداشت ارزهای رایج را از طریق پی‌پال برای کاربران اروپایی خود فراهم کرد، اخیرا این سرویس را برای شهروندان اتحادیه‌ی اروپا نیز راه اندازی کرده است.

منبع: cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه