atlasarzdigital

تحلیل قیمت دش/ در حال آماده شدن برای یک موج صعودی دیگر

تحلیل قیمت دش/ در حال آماده شدن برای یک موج صعودی دیگر
تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

 

حرکت قیمت دش دقیقا طبق تحلیلی که در 12 آوریل (23 فروردین) ارائه شد، عمل کرد و در موج چهارم خود تا محدوده‌ی مشخص شده‌ اصلاح قیمتی را تجربه کرد.

تحلیل قیمت دش/ در حال آماده شدن برای یک موج صعودی دیگر

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت دش در 12 آوریل (23 فروردین)


تحلیل قیمت دش/ در حال آماده شدن برای یک موج صعودی دیگر

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت دش 2 می (10 اردیبهشت)

همانطور که در نمودار قیمت روزانه مشاهده می شود، قیمت دش تا محدوده‌‌ی اصلاحی برای موج 4 (طبق تحلیل بر اساس امواج الیوت) که برای آن در نظر گرفته شده بود، پایین آمد و پس از قرار گرفتن در این محدوده به آن واکنش نشان داد.

در حال حاضر باید منتظر حرکت قیمت در قالب موج 5 صعودی به سمت اهدافی بالاتر مانند 140 دلار و سپس 150-155 دلار ماند. پس از محقق شدن این اهداف باید منتظر اصلاح بزرگ قیمتی (ABC) برای 5 موج جهنده‌ی آن باشیم.

تحلیل قیمت دش/ در حال آماده شدن برای یک موج صعودی دیگر

می‌توان انتظار داشت که قیمت دش پس از تمام کردن موج 5 به مقاومت سقف کانال صعودی و مقاومت های استاتیک خود برخورد کند و پس از آن برای اصلاح دوباره و پیدا کردن حمایت تا کف کانال ریزش کند.

نکته‌ی جالب توجه دیگر وضعیت اندیکاتور مکدی در قیمت فعلی است. همانطور که قیمت کف بالاتری ساخته است، اما اندیکاتور کفی پایین‌تر ساخته است که نشان از تشکیل یک واگرایی مخفی در قیمت دارد. پس از رخ دادن تقاطع در اندیکاتور مکدی و سیگنال رو به بالا (خطوط آبی و نارنجی) وجود این واگرایی که ادامه‌‌ی روند صعودی را نوید می‌دهد، تایید خواهد شد.

حال به تایم فریم پایین تر (4 ساعته) برای بررسی روند در کوتاه مدت نگاهی می اندازیم.

تحلیل قیمت دش/ در حال آماده شدن برای یک موج صعودی دیگر

قیمت در تایم فریم 4 ساعته در یک کانال نزولی قرار گرفته و در قیمت فعلی به سقف آن نیز واکنش داده است که احتمال دارد دوباره برای پیدا کردن حمایت به کف کانال سقوط کند. از طرفی برای صعود نیاز به شکست این کانال و تثبیت قیمت بر روی آن قبل از آغاز صعود خود به سوی اهداف بالاتر است.

نتیجه‌گیری

بر اساس این تحلیل تکنیکال دش در حال تمام کردن اصلاح خود در محدوده‌ای است که قبل‌ تر تحلیل آن انجام شده بود و ممکن است مدتی را در این محدوده (100-110 دلار) برای تثبیت قیمت سپری کند و پس از آن برای شروع موج 5 و مشاهده‌ی اهداف 140 و سپس 150-155 دلاری به سمت بالا روند صعودی بلند مدت خود را ادامه دهد. شکسته شدن حمایت 100 دلاری به معنای عمیق تر شدن اصلاح در موج 4 و پیدا کردن حمایت توسط قیمت از سطوح پایین تر است.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه تحلیل قیمت دش/ در حال آماده شدن برای یک موج صعودی دیگر ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x