شرکت توسعه‌دهنده دش بخشی از کارمندانش را اخراج می‌کند

شرکت توسعه‌دهنده دش بخشی از کارمندانش را اخراج می‌کند

طبق گزارش‌ها شرکت اصلی توسعه‌دهنده ارز دیجیتال دش (Dash)، به دلیل کاهش رخ داده در قیمت‌ ارزهای دیجیتال به دنبال تعدیل برخی از کارمندانش است.

رایان تیلور، مدیرعامل دش کور گروپ (DCG)، اواخر ماه گذشته اعلام کرد که این شرکت تصمیم گرفته چهار نفر از کارمندانش را در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار که شامل ۸ درصد کارکنان این شرکت می‌شود، برای امر کاهش هزینه‌ها و سازگار شدن با بودجه در دسترس، اخراج کند.

از این رو بخش منابع انسانی در این شرکت دیگر وجود نخواهد داشت، دو نفر از کارمندان بخش راهبردی این شرکت را ترک خواهند کرد و در نهایت تیم توسعه کسب‌وکار نیز یکی از کارمندانش را از دست خواهد داد. این تعدیل نیرو در تاریخ ۷ مارس (۱۶ اسفند) اتفاق خواهد افتاد.

تیلور در این باره گفت:

این تصمیم به سادگی اتخاذ نشده است و ما برای پیدا کردن روش‌ها دیگر برای کاهش هزینه‌ها در ۷ ماه گذشته در تلاش بوده‌ایم.

با استناد به سایت DGC به نظر می‌رسد تعداد کارمندان این شرکت در حال حاضر ۴۹ نفر باشد.

طبق گفته‌های تیلور، پدیده دیگری که به دلیل کاهش قیمت‌ها طی زمستان ارزهای دیجیتال رخ داده، کاهش داوطلبانه‌ حقوق برخی از کارمندان این شرکت و نیروهای آن بوده تا بدون افزایش بودجه، به سلامت مالی شرکت توسعه‌دهنده ارز دیجیتال دش لطمه‌ای وارد نشود. همچنین قابل توجه است که فرایند استخدام در این شرکت در ۶ ماه گذشته متوقف شده است.

شرکت توسعه‌دهنده دش بخشی از کارمندانش را اخراج می‌کند

رایان تیلور، مدیرعامل شرکت دش کور گروپ

رایان تیلور در این باره اظهار داشت:

تامین مالی ماهانه در شرکت برای ماه ژانویه با میانگین قیمت ۶۷ دلار به ازای هر واحد دش انجام شد. این مقدار کمترین قیمتی است که از آغاز زمستان ارزهای دیجیتال آن را تجربه کرده‌ایم. ما متعهد هستیم تا هزینه طرح‌های پیشنهادی‌ را زیر ۶۰ درصد بودجه در دسترس قرار دهیم.

با روند تغییر کارمندان، شرکت DCG در ادامه اعلام کرد که عملکردهای کسب‌وکارش تغییراتی را ایجاد خواهد کرد. برای مثال، وظایف مربوط به منابع انسانی به مدیر ارشد مالی شرکت، گلن آستین، محول خواهد شد. پروژه‌های راهبردی به بخش‌های مرتبط با خود انتقال یافته و تیلور نیز مسئولیت توسعه کسب‌وکار ار بر عهده خواهد گرفت.

شایان ذکر است که دسامبر سال گذشته، تیلور کسب‌وکار DCG را پایدار توصیف کرد.

او در آن زمان اظهار داشت:

شرکت DCG در معرض تعطیلی زودهنگام، یا تعدیل کارمندانش در آینده نزدیک قرار ندراد. ما برای در امان ماندن از تاثیرات سقوط بازار هنگامی که زمانش فرا برسد، سپر بزرگی داریم.

تا زمان نگارش این خبر، شرکت DCG آخرین شرکت در حوزه بلاک چین بوده که تعدیل نیروهایش را به خاطر تغییر مدل‌های تجارتی به دلیل کاهش قیمت ارزهای دیجیتال اعلام کرده است. ماه گذشته، شرکت حسابرسی ارزهای دیجیتال هوشو ۸۰ درصد از کارمندانش را پس از کندشدن فعالیت‌هایش در سال ۲۰۱۸ اخراج کرد. در ماه ژانویه نیز پروژه بلاک چینی نبولاس ۶۰ درصد از تیمش را تعدیل نیرو کرد. ارز دیجیتال نم نیز در آن زمان اعلام کرد که قصد تعدیل برخی از نیروهایش را دارد.

در ماه دسامبر سال گذشته نیز غول سازنده دستگاه‌های استخراج،بیت مین، به مانند استارتاپ کانسنسیس تعدادی از نیروهایشان را اخراج کردند.

منبع: coindesk

 

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه