افزایش استفاده از میکسرهای بیت کوین در دارک نت

افزایش استفاده از میکسرهای بیت کوین در دارک نت

داده‌های جدید منتشرشده توسط سرویس تحلیل بلاک چین بیت فیوری کریستال (Bitfury Crystal) نشان می‌دهد در فاصله میان سه‌ماهه پایانی سال ۲۰۱۹ تا سه‌ماهه آغازین سال میلادی جاری، استفاده از میکسرهای تراکنش بیت کوین، افزایش قابل‌توجهی داشته است.

به گزارش «The Block»، از نظر ارزش دلاری، این جهش، نشان‌دهنده افزایشی ۲۹۴ درصدی است. علاوه بر این، گزارش بیت‌ فیوری کریستال، این افزایش را در بازه زمانی یک‌ساله تأیید می‌کند.

در بخشی از این گزارش آمده است:

در سال جاری، تعداد بیت کوین‌های ارسالی توسط فعالان دارک نت به میکسرها به‌طور چشم‌گیری افزایش یافته و از ۷۹۰ بیت کوین در سه‌ماهه ابتدایی ۲۰۱۹ به ۷،۹۶۴ بیت کوین در سه‌ماهه آغازین ۲۰۲۰ رسیده است. به‌طور مشابه، ارزش دلاری این بیت کوین‌ها نیز از ۳ میلیون دلار در سه‌ماهه ابتدایی ۲۰۱۹ به ۶۷ میلیون دلار در سه‌ماهه اول ۲۰۲۰ رسیده است. این نشان‌دهنده روند شتابان استفاده و شناخت خدمات میکس ارز دیجیتال توسط فعالان دارک نت است.

گفتنی است داده‌های یادشده با رهگیری تراکنش‌های مستقیم و غیرمستقیم بیت کوین میان خوشه‌های متعلق به فعالان دارک نت و همچنین نهادهایی غیرمرتبط با دارک نت و اشخاص ناشناس به‌دست آمده است.

افزایش استفاده از میکسرهای بیت کوین در دارک نت
تبادلات دارک نت با میکسرهای بیت کوین در فاصله سه‌ماهه آغازین ۲۰۱۷ تا سه‌ماهه ابتدایی ۲۰۲۰

در بخش دیگری از این گزارش آمده است:

از نتایج این تجزیه‌وتحلیل می‌توان دریافت که به‌نظر می‌رسد تبادل ارزهای دیجیتال با تن دادن به الزامات تأیید [هویت]، روز‌به‌روز محبوبیت خود را به‌عنوان راهی برای برداشت بیت کوین از حساب‌های افراد فعال در دارک نت، از دست می‌دهد و درمقابل، میکسرها به محبوبیت روزافزونی برای برداشت از حساب فعالان دارک نت دست پیدا می‌کنند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
Jrhrhh
Jrhrhh
3 سال قبل

OK