atlasarzdigital

کوین بیس امکان برداشت از طریق پی‌پال را برای کاربران اروپایی خود فراهم می‌کند

کوین بیس امکان برداشت از طریق پی‌پال را برای کاربران اروپایی خود فراهم می‌کند

کوین بیس، صرافی آمریکایی بزرگ ارزهای دیجیتال، برای شهروندان ساکن در کشورهای اتحادیه اروپا، امکان برداشت وجه به صورت دلار، یورو و … را از طریق پی‌پال فراهم می‌کند. این خبر روز گذشته (16 بهمن) در وبلاگ رسمی کوین بیس اعلام شد.

در ابتدا کوین بیس، ماه گذشته از برداشت‌ با پی‌پال برای کاربران آمریکایی خود رونمایی کرد. از این قابلیت علاوه بر شهروندان حوزه اتحادیه اروپا (EU)، ساکنین کشورهای حوزه تجارت آزاد اروپا (EFTA) مانند ایلسند، لیختن‌اشتاین، نروژ و سوئیس هم می‌توانند استفاده کنند.

کوین‌ بیس قبلا در تابستان سال 2016 از پی‌پال پشتیبانی به عمل آورده بود اما این خدمات به دلیل مشکلات فنی پس از چند هفته متوقف شد.

تا قبل از اعلام این سرویس، شهروندان حوزه اتحادیه اروپا و حوزه تجارت آزاد اروپا برای برداشت وجوه خود به صورت فیات تنها می‌توانستند از شبکه بین کشوری SEPA بهره‌مند شوند و ساکنین بریتانیا علاوه بر این به شبکه FPS هم دسترسی داشتند که توسط کوین بیس در مارس 2018 عملیاتی شده بود.

گزارش‌ها حاکی از این بوده که کوین‌ بیس در حال حاضر به دنبال افزایش پشتیبانی ارز ارزهای دیجیتال گوناگون و همچنین درگاه‌های پرداختی فیات است. در ماه دسامبر 2018 این صرافی اعلام کرد که به دنبال این است تا لیست دارایی‌های دیجیتال تحت پشتیبانی خود را به بیش از 30 ارز دیجیتال در بسیاری از حوزهای قضایی گسترش دهد. در نوامبر 2018، این صرافی برای مشتریان نهادی، خدمات فرابورس (OTC) راه‌اندازی کرد.

کوین بیس امکان برداشت از طریق پی‌پال را برای کاربران اروپایی خود فراهم می‌کند

پی‌پال که تعداد کاربرانش در سه ماهه سوم سال 2018 از مرز 254 میلیون گذشت، در چند سال گذشته رابطه پیچیده‌ای با فضای کریپتو داشته است. یکی از بنیانگذاران این شرکت، لوک نوسک اخیرا اظهار داشت که شرکت پی‌پال در ابتدا قصد ایجاد یک ارز مستقل از بانک و دولت را داشته که از این جهت به ارزهای دیجیتال شبیه است. او در این خصوص افزود:

بسیاری از افراد این را نمی‌دانند، اما ماموریت اول پی‌پال ایجاد یک ارز جهانی مستقل بود تا سیستم های فاسد بانکی و دولتی که منجر به تضعیف پول رایج می‌شوند، در آن دخالتی نداشته باشند.

سخنان مساعد نوسک درباره ارزهای دیجیتال توسط یکی از مدیران پی‌پال، جان رینی هم بازگو شده است. این در حالی است که یکی دیگر از بنیانگذاران پی‌پال، مکس لوچین، به بلاک چین اعتقاد زیادی دارد اما درباره آینده بیت کوین مطمئن نیست.

در دسامبر 2018، پی‌پال یک سیستم پاداش مبتنی بر بلاک چین برای کارمندانش راه‌اندازی کرد تا به آن‌ها در مشارکت برای برنامه‌های نوآورانه انگیزه دهد. این شرکت همچنین سال گذشته یک امتیازنامه‌ برای افزایش سرعت پرداخت‌های ارز دیجیتال را در آمریکا به ثبت رساند.

منبع: Cointelegraph

دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه کوین بیس امکان برداشت از طریق پی‌پال را برای کاربران اروپایی خود فراهم می‌کند ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.