مدیرعامل Avanti: اعمال محدودیت‌های فدرال رزرو در حوزه ارزهای دیجیتال آغاز شده است!

مدیرعامل Avanti: اعمال محدودیت‌های فدرال رزرو در حوزه ارزهای دیجیتال آغاز شده است!

کیتلین لانگ (Caitlin Long)، مدیرعامل شرکت آوانتی (Avanti)، معتقد است که فدرال رزرو با افزایش محدودیت‌ها، دسترسی شرکت‌های حوزه ارزهای دیجیتال به درگاه‌های پرداخت دلاری را محدودتر خواهد کرد.

به گزارش کوین تلگراف، لانگ در بخشی از صحبت‌های خود اعلام کرد که قانون‌گذاری و تشدید محدودیت‌ها در این حوزه مدتی است که آغاز شده است.

لانگ که خود از سرمایه‌گذاران باسابقه آمریکایی است، در رشته توییت امروز خود پیش‌بینی کرد که مقامات قانونی مستقیماً بیت کوین و اتریوم را هدف قرار نمی‌دهند، بلکه ابتدا به سراغ واسطه‌ها و درگاه‌هایی می‌روند که تبادلات دلاری را برای این کسب‌وکارها مهیا می‌کنند. او در بخشی از رشته توییت خود نوشت:

مشکل بیت کوین، اتریوم یا دیگر پروتکل‌های ارزهای دیجیتال نیست. آنها مشکلی ندارند. خطرات از عملیات پردازش بانک‌ها نشأت می‌گیرد.

او در ادامه به زمانی اشاره کرد که مدت زمان تعیین‌شده از سوی فدرال رزرو برای ارائه پیشنهادهای عمومی در ارتباط با دسترسی سیستم‌های پرداخت و دستورالعمل‌های مرتبط، به اتمام برسد. او از این زمان به‌عنوان «رویدادی کلیدی» یاد کرد و گفت که دستورالعمل‌های فدرال رزرو با وجود آن که مستقیماً اشاره‌ای به ارزهای دیجیتال ندارد، اما تا حدی این ارزها را هدف قرار داده است.

دستورالعمل‌های مذکور ۵ مه (۱۵ اردیبهشت) ارائه شدند. طبق این دستورالعمل‌ها، بانک مرکزی از یک سیستم برای بررسی درخواست‌ها مبنی بر دسترسی به خدمات اقتصادی توسط نهادهای مختلف استفاده خواهد کرد. افزایش روزافزون درخواست‌های شرکت‌های فعال در حوزه فین‌تک، نهادهای مالی و ارائه‌دهندگان خدمات برای دسترسی به سیستم‌های پرداخت از جمله دلایل ارائه این طرح عنوان شده است.

لانگ با تأکید بر اهمیت اطمینان از دسترسی شرکت‌های فعال در صنعت ارزهای دیجیتال به اطلاعات فدرال رزرو، عنوان کرد که در سال ۲۰۱۷، بسیاری از بانک‌ها، حساب‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال مسدود کردند. او در این باره نوشت:

اهمیتی نداشت که ماهیت کسب‌وکارشان قانونی بود یا کلاهبرداری، دسترسی آنها به خدمات بانکی قطع شد.

لانگ با اشاره به ریسک‌های مشابه سال ۲۰۱۷ در زمان فعلی، گفت که کوین بیس هم در گزارش خود پیش از عرضه اولیه، این نگرانی‌ها را خاطر نشان کرده بود. او در این باره نوشت:

برای صنعت ارزهای دیجیتال مهم است که شرکت‌های مطیع قانونش دسترسی مستقیم به دلار آمریکا داشته باشند. مسئله تنها کاهش کارمزدها نیست.

شرکت آوانتی که یک بانک و صندوق سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال است، اواخر سال گذشته میلادی موفق به کسب منشور بانکی شد.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
pezhman ganji
pezhman ganji
2 سال قبل

بستگی به کشوری که زندگی میکنید داره

sanyar.irandost
sanyar.irandost
2 سال قبل

اینده اینده ارزهای دیجیتال هست هرکس نداشته باشه سرمایه نداره و این امر خودشو از سال ۲۰۲۴ نشان میده موفق باشید