تتر با معرفی شریک بانکی خود به شایعات پایان داد

تتر با معرفی شریک بانکی خود به شایعات پایان داد

شرکت سازندهٔ ارز باثبات تتر (USDT) در طی بیانیه‌ای به تاریخ اول نوامبر، اعلام کرد که شریک بانکی جدیدی پیدا کرده است و با مهر تأییدی بر شایعات موجود، مشخص شد که شریک اعلام‌شده، بانک Deltec در باهاماس است.

شرکت تتر که پس از جدا شدن از موسسهٔ مالی Noble Bank که شریک مالی قبلی این شرکت بود، تحت تبلیغات منفی و اتهامات زیادی قرارگرفته بود، در بیانیهٔ منتشرشده اعلام کرده است که تمام موجودی این توکن، توسط دلار امریکا، پشتیبانی می‌شود.

تتر با معرفی شریک بانکی خود به شایعات پایان داد

در این بیانیه ذکرشده است: تمامی توکن های USDT موجود در بازار، به‌طور کامل توسط دلارهایی که به‌طور امن در حساب‌های بانکی ما پس‌انداز شده‌اند، پشتیبانی می‌شوند.

با وجود اینکه خبر این معامله از چندین هفته پیش، عمومی شده بود، شرکت

توضیح داد که این بانک پس از بررسی دقیق شرکت، موافقت خود را برای این سپرده‌گذاری اعلام کرده است. همچنین در ادامهٔ این بیانیه ذکر شده است که:

این بررسی، به‌ویژه شامل تجزیه‌وتحلیل فرآیندهای مالی، سیاست‌ها و روند کلی، بررسی کامل سابقهٔ سهامداران، ذی‌نفعان نهایی و کارمندان شرکت تتر، و ارزیابی توانایی ما برای حفظ پشتیبانی دلاری توکن ها در هرلحظه، و سیاست‌های مدیریتی خزانهٔ تتر بوده است.

توکن USDT در زمان نگارش این خبر، به‌طور گسترده‌ای نوسانات اخیر خود را بهبود داده و با مقدار کمی کاهش از مبلغ ۱ دلاری خود، در حدود قیمت ۰٫۹۹۸ دلار، معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید: شرکت تتر ۵۰۰ میلیون USDT را از بین برد !

پس از پخش شایعات گسترده‌ای در رابطه با پرداخت بدهی صرافی Bitfinex، و اینکه رئیس اجرایی هر دو نهاد، مشترک است، میزان مبادلات USDT در بازار ارزهای دیجیتال، اخیراً به‌طور قابل ملاحظه‌ای کاهش‌یافته بود.

در همین حال، صنعت ارزهای باثبات، در ماه‌های اخیر شاهد رشدی با سرعت‌بالا بوده و جریان کوچکی از رقابت ارزهای باثبات مبتنی بر دلار امریکا به وجود آمده، که در ماه اکتبر، مسیر خود را به صرافی‌های مطرحی چون OKEx و Huobi هموار نموده‌اند.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
Alimehdikhani
Alimehdikhani
۵ سال قبل

Usdt از اون توکن هاست که تا زمانی که ترید ارز دیجیتال وجود داره اونم وجود خواهد داشت و الان هم با بیان شریک خود اطمینان خودش رو بالا برده