خالق لایت کوین هم به ضیافت ناهار با وارن بافت پیوست

خالق لایت کوین هم به ضیافت ناهار با وارن بافت پیوست

جاستین سان، خالق لایت کوین را به ضیافت ناهار با وارن بافت، کارآفرین و سرمایه‌گذار مشهور، دعوت کرده است. چندی پیش، جاستین سان در توییتر خود از برنده شدن پیشنهاد ۴.۶ میلیون دلاری‌اش برای صرف ناهار با وارن بافت خبر داده بود. این برنامه به صورت سالانه برگزار شده و پولی که در آن جمع‌آوری می‌شود، به امور خیریه اختصاص داده می‌شود.

سان در توییتر خود نوشت که برای دعوت دوست خوبش، چارلی لی، به عنوان اولین مهمان روز ۲۵ جولای برای صرف ناهار با وارن بافت، هیجان‌زده است. او گفت به زودی نام دیگر مهمانان خود را اعلام خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری سی‌سی‌ان، افراد بسیاری او را بابت این انتخاب تحسین کردند. آنان معتقدند که فرد خوش برخوردی مانند چارلی لی، می‌توانسته بهترین نماینده‌ برای صنعت ارزهای دیجیتال برای این مهمانی باشد.

شوخی یکی از کاربران توییتر با وارن بافت

شوخی یکی از کاربران توییتر با وارن بافت

یکی از کاربران توییتر، به نام تامی ماستش (Tommy Mustache)، با انتشار تصویر خنده‌داری از وارن بافت که در حال تفکر با خودش است، نوشت:

بیت کوین تنها برای افرادی که آن را درک نمی‌کنند خطرناک است.

این گفته، به اظهارات این سرمایه‌گذار بیت کوین گریز، که این ارز دیجیتال را یک مرگ موش تمام‌عیار و شرط‌بندی بی‌ارزش می‌داند، اشاره دارد.

به گزارش سی‌سی‌ان، جاستین سان، تاریخ این مهمانی را ۲۵ جولای تعیین کرده است. هزینه‌ی ۴.۶ میلیارد دلاری برای صرف ناهار، تاکنون بالاترین قیمتی بوده که برای برگزاری سالانه‌ی ناهار خیریه اعلام شده است.

از آن جایی که وارن بافت تا پیش از این در خانه‌ی استیک نیویورک به ناهار دعوت شده، جاستین سان، امسال، سان‌فرانسیسکو را به عنوان محل قرار انتخاب کرد. این حرکت سان در جهت جلب توجهات به سوی موسسه خیریه‌ای که همسر دوم بافت از آن حمایت می‌کند، صورت گرفته است.

خالق لایت کوین، چارلی لی، اولین مهمان ضیافت ناهار با وارن بافت

هر حرکتی که از سوی وارن بافت در این ضیافت صورت گیرد، فوراً به تیتر اول رسانه‌ها تبدیل خواهد شد. بنابراین، جای تعجب ندارد که پروفایل جاستین سان و در مجموع، کل صنعت ارزهای دیجیتال، با سیل توجه‌ی رسانه‌ها نسبت به این رویداد، مواجه شده است.

رشد انفجاری لایت کوین در سال جاری

همان‌طور که جامعه کریپتو در توییتر نیز به این موضوع اشاره کرد، چارلی لی، خالق لایت کوین، نماینده‌ی فوق‌العاده‌ای برای صنعت ارزهای دیجیتال خواهد بود. جالب است که قیمت لایت کوین در سال جاری افزایش پیدا کرده و در طی شش ماه گذشته، قیمت دلاری آن ۳۵۷ درصد رشد داشته است.

خالق لایت کوین هم به ضیافت ناهار با وارن بافت پیوست

روند قیمت لایت کوین از جولای ۲۰۱۸ تاکنون

از ابتدای سال تاکنون، ارز دیجیتال لایت کوین (LTC)، از ده ارز دیجیتال برتر جدول از جمله، بیت کوین، اتریوم و ایاس بهتر عمل کرده است. گفته می‌شود که افزایش یک باره‌ قیمت لایت کوین به دلیل احتمال رخ دادن نصف شدن پاداش بلاک آن در دو ماه آینده بوده است.

هر چهار سال یک بار، پاداش استخراج بلاک دارایی‌های دیجیتال قابل‌ استخراج و مبتنی بر شبکه‌های بلاک چینی و اثبات انجام کار (PoW)، نصف می‌شود که به این عمل، هاوینگ و یا هالوینگ (halving) گفته می‌شود. این عمل، نرخ تولید دارایی توسط ماینرها را کاهش می‌دهد.

لایت کوین، تنها ارز دیجیتالی است که عملکرد آن مشابه عملکرد بیت کوین در سال صعودی ۲۰۱۷ بوده است.

حمایت سان از تمامی ارزهای دیجیتال

خالق لایت کوین هم به ضیافت ناهار با وارن بافت پیوست

جاستین سان، خالق ارز دیجیتال ترون

در عین حال، بسیاری از افراد حوزه‌ی ارزهای دیجیتال در خصوص برگزاری ناهار با وارن بافت هیجان‌زده شده‌اند. سان اعتراف کرد که تغییر افکار بافت در مورد ارزهای دیجیتال امر غیرواقعی است، اما در هر صورت تلاشش را خواهد کرد. او گفت:

مجاب کردن بافت برای خرید ارز دیجیتال، آن هم در سه ساعت، غیرواقعی به نظر می‌رسد اما قصد داریم تا پیشرفت اخیر ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین را به او نشان دهیم.

در حالی که بسیاری از افراد نگران بودند که سان قصد دارد در این دعوت، تنها به تبلیغ ارز دیجیتال ترون بپردازد، وی این اطمینان را داد که نماینده‌ی سرسختی برای کل اکوسیستم خواهد بود. وی اظهار داشت:

این دعوت، تنها به ارز دیجیتال ترون مربوط نخواهد بود، بلکه به ارزهای دیجیتال و بلاک چین، و در اصل، کل این صنعت تعلق خواهد داشت. مأموریت ما غیرمتمرکز کردن اینترنت است.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

3 دیدگاه
654
654
4 سال قبل

آدمی که درکی از تکنولوژی نداره بحث باهاش بی فایدس

علی
علی
4 سال قبل

روزی فرا خواهد رسید که وارن بافت تقاضای ناهار بده با خالق ارزهای دیجیتال.

farid
farid
4 سال قبل
پاسخ  علی

اون روز مرده