خالق کاردانو: همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود و به‌روزرسانی آلونزو به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد

خالق کاردانو: همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود و به‌روزرسانی آلونزو به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد

چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، اطلاعات جدیدی در خصوص فرایند به‌روزرسانی شبکه کاردانو ارائه کرده و گفته است همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود. این به‌روزرسانی که انتظارات زیادی از آن وجود دارد، امکان ایجاد قراردادهای هوشمند را به‌طور کامل در شبکه کاردانو فراهم می‌کند.

به گزارش کریپتو اسلیت، چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، در ویدئویی که اخیراً در یوتیوب منتشر کرده است، اطلاعات جدیدی در مورد روند پیشرفت به‌روزرسانی آلونزو ارائه داده و اعلام کرده است که همه چیز در مسیر درست قرار دارد.

هاسکینسون گفته است:

همه چیز بررسی شده است، سرعت انجام کار دقیقاً به همان اندازه‌ای است که نیاز داریم، پیشرفت کار دقیقاً در مرحله‌ای است که باید باشد، آلونزو در راه است.

گفتنی است فاز آلونزو که انتظارات زیادی در خصوص آن وجود دارد، امکان صدور قرارداد هوشمند را به‌طور کامل در شبکه فراهم می‌کند. کاردانو پس از راه‌اندازی فاز آلونزو، جای پای خود را برای رقابت با دیگر رقبا محکم‌تر می‌کند.

آلونزو برای اهداف سازمانی، به چندین رنگ دسته‌بندی شده است؛ به‌روزرسانی آلونزو با رنگ آبی آغاز می‌شود. در این مرحله گروه کوچکی از کاربران بر روی شبکه آزمایشی فعالیت می‌کنند. سپس مرحله سفید قرار دارد که به مرحله آبی شبیه است و فقط گروه گسترده‌تری از کاربران آزمایشی بر روی شبکه حضور دارند. در نهایت نوبت به مرحله بنفش می‌رسد که با به‌روزرسانی به ذی‌نفعانی نظیر صرافی‌ها و ارائه‌دهندگان کیف پول، سرعت بیشتری اعطا می‌کند.

هاسکینسون انتظار دارد که مرحله سفید در اواخر این هفته آغاز شود، اما به‌احتمال زیاد این اتفاق به ابتدای هفته آینده موکول شود تا این مرحله مهم درست قبل از تعطیلات آخر هفته آغاز نشده باشد.

هاسکینسون می‌گوید:

همان‌طور که بسیاری از شما می‌دانید، ماه گذشته وارد مرحله آبی شدیم و در آن با شرکای خود همکاری کردیم. چیزهای زیادی یاد گرفتیم و می‌خواهیم وارد مرحله سفید شویم.

همان‌طور که گفته شد در مرحله سفید تعداد کاربران آزمایشی افزایش پیدا می‌کند و چندصد نفر در شبکه مشارکت خواهند کرد. هاسکینسون گفته است هماهنگی این مرحله به بازنگری نیاز دارد. پیش‌بینی می‌شود این مرحله بین دو تا چهار هفته ادامه داشته باشد. اما همه چیز روی حساب و کتاب است و طبق برنامه پیش می‌رود.

هاسکینسون همچنین در پاسخ به انتقاداتی مبنی بر نادرست بودن پیش‌بینی‌هایش، این موضوعات را بی‌اهمیت دانست و گفت:

این بسیار عجیب است که رسانه‌های حوزه ارز دیجیتال و همچنین برخی افراد در توییتر تصمیم گرفتند که در خصوص توییتی که من در آن پیش‌بینی کرده بودم تا پایان ماه ژوییه (مرداد) دارایی‌ها و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز زیادی بر روی شبکه کاردانو قرار داده خواهد شد، حاشیه‌سازی کنند.

گفتنی است اواخر ژوییه ۲۰۲۰ (مرداد ۱۳۹۹) بنیان‌گذار کاردانو پیش‌بینی کرده بود که سال آینده صدها دارایی و هزاران برنامه غیرمتمرکز بر روی کاردانو فعال باشد.

این هفته برخی این پیش‌بینی هاسکینسون را به او یادآوری کردند. اما هاسکینسون به‌جای تسلیم‌شدن در برابر انتقادات گفت که این پیش‌بینی محقق شده است.

خالق کاردانو گفته است:

اگر بخواهم صادقانه بگویم، پیش از تاریخ مذکور ‌چنین مقبولیتی پیدا کرده‌ایم. ده‌ها هزار دارایی بر روی شبکه کاردانو وجود دارد و فکر می‌کنم بیش از ۱۰ میلیون دلار توکن غیرمثلی، اگر درست حساب کرده باشم، در این شبکه فروخته شده است.

او همچنین با اشاره به پروژه کاتالیست (Catalyst)، که منابع مالی لازم را برای فعالیت‌ برنامه‌های غیرمتمرکز تأمین می‌کند، افزود که صدها نامزد برای دریافت بودجه در آنجا وجود دارد که نشان می‌دهد کاردانو در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهد داشت.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
فرهادشعبانی
فرهادشعبانی
2 سال قبل

کسانی که کاردانو ترون.ریپل دارن اینده نچندان دور.مالک زمین میشون...

Gold diggers
Gold diggers
2 سال قبل

این برنامه ها چه تاثیری رو قیمتش داره؟

سعید دهقان
سعید دهقان
2 سال قبل

انصافا انگار ایرانی هست قیافش

H.Feali
H.Feali
2 سال قبل

تو میتونی ...