چین ۱۳ هزار حساب کاربری رسانه‌های اجتماعی را به‌دلیل تبلیغ ارزهای دیجیتال بسته است

چین ۱۳ هزار حساب کاربری رسانه‌های اجتماعی را به‌دلیل تبلیغ ارزهای دیجیتال بسته است

اداره فضای سایبری چین (CAC) اعلام کرد که در سال جاری حدود ۱۳ هزار حساب کاربری حامی سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال را در پلتفرم‌های رسانه اجتماعی محبوب این کشور، بسته است. بر اساس این گزارش، بیش از ۵۱ هزار مطلب مرتبط با ارزهای دیجیتال در رسانه‌های اجتماعی حذف‌شده و ۱۰۵ وب‌سایت نیز که اطلاعات مربوط به این دارایی‌ها را ارائه می‌دهند، بسته شده‌اند. اداره فضای سایبری چین گفته است که کمپین حذف حساب‌های کاربری مبلغ ارزهای دیجیتال، در راستای اجرای تصمیمات حزب کمونیست چین است.

این نهاد در ادامه افزود که بسیاری از این حساب‌های کاربری بسته‌شده، با راهنمایی و کمک کاربران رسانه‌های اجتماعی شناسایی شده‌اند. با این حال، اداره فضای سایبری چین تأکید کرد که برای سرکوب فعالیت‌های مالی غیرقانونی مرتبط با ارزهای دیجیتال، به همکاری با سایر مقامات ادامه خواهد داد.

 مشاهده متن کامل انگلیسی خبر
Forkast.News
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.