احتمال گزارش زیان‌های گسترده توسط شرکت‌های بورسی دارنده بیت کوین

احتمال گزارش زیان‌های گسترده توسط شرکت‌های بورسی دارنده بیت کوین

مایکرواستراتژی، تسلا و سایر شرکت‌های بورسی دارنده بیت کوبن با ضرر قابل توجهی‌مواجه هستند، زیرا بیت کوین در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۲۲ را با قیمتی کمتر از ۱۹ هزار دلار به پایان رساند. از این رو، انتظار می‌رود شرکت‌های دارنده بیت کوین در گزارش فصلی مربوط به ۳ ماهه دوم سال زیان چشمگیری را گزارش کنند. به گزارش بلومبرگ، انتظار می‌رود که مایکرواستراتژی به دلیل کاهش شدید قیمت بیت کوین بین ماه‌های آوریل (اواسط فروردین) تا ژوئن (اواسط تیر) ضرری در حدود ۳.۴ میلیارد دلار را گزارش کند. این شرکت در پایان ۳ ماهه نخست سال ۵.۹ میلیارد دلار دارایی بیت کوین خود را گزارش کرده بود که این رقم در مدت ۳ ماه ۵۸ درصد کاهش ارزش داشته و حالا به ۲.۴ میلیارد دلار رسیده است.
در همین حال، تسلا نیز که سال گذشته ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خرید و در ۳ ماهه نخست ارزش آنها ۱.۲ میلیارد دلار اعلام کرد، حالا با افت ۳۳ درصدی ارزش دارایی مواجه شده و انتظار می‌رود زیانی بیش از ۴۰۰ میلیون دلار را گزارش کند.

 مشاهده متن کامل انگلیسی خبر
CryptoSlate
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.