صندوق بین‌المللی پول در زمینه جمع‌آوری آمار پذیرش بیت کوین به السالوادور کمک می‌کند

صندوق بین‌المللی پول در زمینه جمع‌آوری آمار پذیرش بیت کوین به السالوادور کمک می‌کند

گری رایس، سخنگوی صندوق بین‌المللی پول (IMF) اعلام کرده است که این نهاد با وجود مخالفت با تصمیمی السالوادور برای پذیرش بیت کوین به عنوان پول قانونی، به طرق مختلف به دولت این کشور کمک‌های فنی می‌کند. رایس می‌گوید صندوق بین‌المللی پول هدف از مذاکرات با السالوادور را مسائل مرتبط با پول‌شویی، مالیات و کمک‌های فنی به دولت این کشور در خصوص آمار پذیرش بیت کوین عنوان کرد. او در ادامه گفت: «گفت‌وگوها با السالوادور ادامه دارند و بخشی از این گفت‌وگو‌ها شامل بحث پیشرفت مقامات در جمع‌آوری آمار درباره استفاده از بیت کوین و سایر اطلاعات مربوط به پذیرش این دارایی دیجیتال به عنوان پول قانونی می‌شود. بنابراین، ما در این زمینه کمک‌های فنی خود را به السالوادور ارائه می‌دهیم.»

با این حال، سخنگوی صندوق بین‌المللی پول مشخص نکرد که از چه راه‌هایی برای تعیین کمیت استفاده از بیت کوین و ارزهای دیجیتال به این کشور کمک خواهد کرد.

 مشاهده متن کامل انگلیسی خبر
Bitcoin.com
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.