تحلیلگر ارزهای دیجیتال: بیت‌ کوین می‌تواند به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد، اما آلت‌کوین‌ها عقب می‌مانند

تحلیلگر ارزهای دیجیتال: بیت‌ کوین می‌تواند به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد، اما آلت‌کوین‌ها عقب می‌مانند

یک تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال هشدار داده که بیت‌کوین می‌تواند به ۱۰۰,۰۰۰ صعود کند، در حالی که آلت‌کوین‌ها در رکود باقی می‌مانند. استراتژیست ارزهای دیجیتال، دان‌آلت، به ۵۶۹,۹۰۰ دنبال‌کننده خود در پلتفرم X گفته که نسبت به بسیاری از پروژه‌های آلت‌کوین بدبین است. او معتقد است که می‌توان دنیایی را تصور کرد که در آن بیت‌کوین در سال‌های آینده با قیمت بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار معامله شود، در حالی که آلت‌کوین‌های فعلی ۹۰٪ پایین‌تر از قیمت فعلی خود معامله شوند. دان‌آلت کاربرد بسیاری از دارایی‌های دیجیتال به جز بیت‌کوین را زیر سؤال برده است. با این حال، این تحلیلگر معتقد نیست که بیت‌کوین به این زودی به شش رقم برسد. او می‌گوید که بیت‌کوین مرتباً الگوهای نزولی دوقله‌ای را در نمودار روزانه نشان می‌دهد و فکر می‌کند برای صعودی شدن مجدد هنوز زود است.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود
ساناز حبیبی
 مشاهده منبع خبر
dailyhodl
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
Tames
Tames
۱ هفته قبل

اینکه بیت کویین می‌ره بالا آلت ها ۹۰ درصد پایینتر اینو کلا باید ببرن تیمارستان

Tames
Tames
۱ هفته قبل

ایشون حالش کلا خوش نیس حرفاشو جدی نگیرید

sarnevesht ghomare537
sarnevesht ghomare537
۱ هفته قبل

بله چنین قیمتی میرسد مشکل اینجاست ۳ سال دیرتر میرسه تا اون موقع پدر مردم تو این بازار در میاره فقط عده خاصی سود می‌کن.این بازار هولدر این چیزها به ت ... حساب نمیکنه.

aminian
aminian
۲ هفته قبل

تحلیلگر برای خودش گفته

arianfard
arianfard
۲ هفته قبل

دقیقا مثل قبل هر حرفی که میزنه برعکس میشه، یه روز حرف حساب روز بعد میزنه زیرش، تکلیف با خودش مشخص نیست باد هر طرف رود همان وریست