یک متخصص ارزهای دیجیتال: همستر کامبت از تپ سواپ بهتر و قابل اعتمادتر است

یک متخصص ارزهای دیجیتال: همستر کامبت از تپ سواپ بهتر و قابل اعتمادتر است

موربلسینگ اوگبوگو (Moreblessing Ogbogo)، متخصص نیجریه‌ای حوزه ارزهای دیجیتال و موسس آکادمی کریپتو کلینیک (Crypto Clinic) معتقد است که همستر کامبت (Hamster Kombat) از تپ‌سواپ (Tapswap) بهتر و قابل اعتمادتر است. او دلیل این امر را به رسمیت شناخته شدن و حمایت شبکه تون (TON) از همستر کامبت می‌داند. این متخصص ارزهای دیجیتال می‌گوید که تیم پروژه همستر کامبت، برخلاف تپ‌سواپ ناشناس نیستند و اینکه آنها هویت واقعی خود را فاش کرده‌اند نشانه و معیاری خوب برای سنجش پتانسیل این پروژه است. اوگبوگو معتقد است که افرادی با هویت و نام شناخته‌شده می‌خواهند که از اعتبار خود محافظت کنند و این نشانه‌ای مثبت برای همستر کامبت است.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود

سعید نادری

 مشاهده منبع خبر
Zilliqa
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
Ai
Ai
1 هفته قبل

قابل توجه، ف-ت_ا، چرا اینارو نمیخونه

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 هفته قبل

این متخصص ارزهای دیجیتال می‌گوید که تیم پروژه همستر کامبت، برخلاف تپ‌سواپ ناشناس نیستند و اینکه آنها هویت واقعی خود را فاش کرده‌اند.سوال: تیم پروژه همستر کمبت شامل چه کسانی میشه؟ هرچه قدر سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد‌‌. هویت واقعی‌شون کجا افشا شده کیا این بازی رو ساختن؟

Adel Faghiri
Adel Faghiri
2 هفته قبل

عادل