همکاری آنتولوژی با پولکادات برای تسریع پذیرش راهکار هویت غیرمتمرکز

همکاری آنتولوژی با پولکادات برای تسریع پذیرش راهکار هویت غیرمتمرکز

آنتولوژی اعلام کرد که در حال ساخت یک زنجیره موازی در شبکه پولکادات (Polkadot) است. پولکادات یک بلاک چین خرد شده (Sharded Blockchain) است که چندین زنجیره را به‌صورت یکپارچه در یک شبکه واحد به یکدیگر متصل می‌کند و هدف آن تسریع ادغام هر دو اکوسیستم و افزایش سطح اعتماد و حاکمیت داده‌ها برای کاربران در سراسر این صنعت است.

شرکت پریتی تکنالجیز (Parity Technologies)، یکی از محرک‌های اکوسیستم پولکادات، اعلام کرد که به‌منظور ادغام راهکار هویت غیرمتمرکز (DID) پلتفرم آنتولوژی، پشتیبانی فنی خود را به این پلتفرم ارائه داده و آن را در کنار دیگر بلاک چین‌های موجود در شبکه پولکادات قرار می‌دهد.

ادغام هویت غیرمتمرکز پلتفرم آنتولوژی با شبکه پولکادات، بخشی از تلاش گسترده این پروژه به‌منظور ساخت یک زنجیره موازی در پولکادات است. آنتولوژی بر این باور است که زنجیره موازی مجموعه‌ای از خدمات اعتبار محور را در مورد هویت غیرمتمرکز و ارتباطات میان‌زنجیره‌ای ارائه می‌دهد. این خدمات اعتباری شامل OScore نیز می‌شود.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود

دانیال قنبری

 مشاهده منبع خبر
CoinDesk
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه