ایردراپ ایگن لایر تایید شد

ایردراپ ایگن لایر تایید شد

پروتکل EigenLayer یک توکن بومی را در ماه آینده راه اندازی می‌کند و توزیع آن شامل یک ایردراپ برای کسانی است که روی پلتفرم استیک دارند.

بر اساس بیانیه‌ای، بنیاد غیرانتفاعی مستقل Eigen نهادی خواهد بود که توکن را منتشر می‌کند.

توکن Eigen در زمان عرضه در مجموع ۱.۶۷ میلیارد توکن عرضه خواهد کرد. این بنیاد ۴۵ درصد از توکن‌ها را به جامعه خود اختصاص داده است. سرمایه‌گذاران و مشارکت‌کنندگان اولیه ۲۵.۵ درصد از کل موجودی را دریافت خواهند کرد که باید یک دوره سه ساله قفل باشد. سال اول شامل یک قفل کامل است، و به دنبال آن آزادسازی تدریجی کل دارایی‌های آن‌ها با نرخ ۴ درصد هر ماهه در طول دو سال بعدی انجام می‌شود.

ایردراپ توکن نیز شامل ۱۵ درصد کل موجودی است که در چند دوره پخش می‌شود. نخستین دوره در ۱۰ می ۲۰۲۴ (۲۱ اردیبهشت‌ماه) خواهد بود و دوره بعدی نیز ماه آینده خواهد بود. مقدار توکن دریافتی بستگی به این دارد که چقدر اتریوم و برای چه مدت در پلتفرم استیک کرده‌اید.

این پروژه همچنین امروز وایت‌پیپر خود را منتشر کرد که در آن ساختار توکن Eigen و نحوه قرار گرفتن آن در اکوسیستم EigenLayer را توضیح می‌دهد.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود

امیرحسین دهنوی

 مشاهده منبع خبر
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه