معامله‌گر سولانا در ۵ ساعت ۴۹ هزار دلار را به ۲ میلیون دلار تبدیل کرد

معامله‌گر سولانا در ۵ ساعت ۴۹ هزار دلار را به ۲ میلیون دلار تبدیل کرد

یک معامله‌گر ارز دیجیتال اکوسیستم سولانا (SOL) در یک معامله ۵ ساعته، سود محقق‌نشده‌ای بالغ بر ۴,۰۰۰ درصد به دست آورد که شائبه معاملات نهانی (Insider Trading) غیرقانونی را برانگیخت. سرمایه‌گذاری اولیه ۴۹ هزار دلاری این تریدر در میم کوین تازه عرضه شده TORI، ناگهان به ۲ میلیون دلار تبدیل شد. طبق گزارش Lookonchain، این معامله‌گر با صرف ۳۴۴ سولانا به ارزش ۴۹ هزار دلار، ۲۶۱ میلیون توکن TORI خریداری کرد. این معامله‌گر بلافاصله پس از خرید، توکن‌های TORI را به چندین آدرس منتقل کرد. تنها حدود ۵ ساعت بعد توکن‌های TORI ارزشی معادل ۲ میلیون دلار داشت که هشدار احتمال معاملات نهانی را برانگیخت.

با این حال، معامله‌گر برای تحقق این سود هنگفت، نیاز به نقدکردن توکن‌ها دارد. اما این توکن، نقدشوندگی بسیار کمی دارد و ریسک زیادی دارد و ممکن است این سودها نتیجه دستکاری در بازار بوده باشد.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود

سعید نادری

 مشاهده منبع خبر
Finbold
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 ماه قبل

سولانا سی و دو دلار بیشتر نمی ارزه

Sx7
Sx7
1 ماه قبل

واقعا خیلی مسخره ست، قشنگ معلومه دستکاری شده،

شاگرد پیتر برندت
شاگرد پیتر برندت
1 ماه قبل

تمام اخبارها جهت دار در هدف بالابردن سولانا و فروششش به جهان سومیاس یه سفره ایه که همه دارن میخورن دموکراتا صرافیا یوتوبرا خبرگذاریا همه دارن میخورن
چند روز پیش سی میلیون توکن سولانا رو یه شرکتی خریده هر عدد شصت دلار
خودتون بفهمید چه خبره
دستکاری بازار خیلی سادس

Masoud Haji
Masoud Haji
1 ماه قبل

دقیقا همینطور 👍