پیتر شیف درباره عملکرد بیت کوین پس از هاوینگ هشدار داد

پیتر شیف درباره عملکرد بیت کوین پس از هاوینگ هشدار داد

پیتر شیف، از منتقدان قدیمی بیت کوین و طرفدار طلا، هشدار داد که رویداد هاوینگ بیت کوین ممکن است لزوماً منجر به افزایش قیمت مورد انتظار جامعه ارزهای دیجیتال منجر نشود. او معتقد است که رویداد هاوینگ بیت کوین در نهایت ممکن است نتواند سود مورد انتظار را محقق کند. او با کنایه به اصطلاح هاوینگ که به نصف شدن پاداش بیت کوین اشاره دارد، می‌گوید که شاید هاوینگ منجر به کاهش قیمت و «نصف شدن» ارزش دارایی سرمایه‌گذاران شود.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود

سعید نادری

 مشاهده منبع خبر
Twitter
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

6 دیدگاه
الوی
الوی
2 ماه قبل

اخه کی واسه حرفهاش ارزش قائله!!
شاید سرمایه گذار خوبی توی طلا باشه ولی این دلیل نمیشه بتونه بیتکوین پیش بینی کنه... دوستانه بگم هرچی راجب بیتکوین گفت برعکسش اتفاق میوفته،یه آدم خودخواه و متعصب که نمیخواد بفهمه کلا، چشم و گوش بسته هی حرف مفت میزنه،حتی تحلیلگرهای مطرح هم دیگه مسخره اش میکنن.
یا واقعا تو باغ نیست یا داره عمدا اینکارو میکنه که بیشتر دیده بشه.

Ponzi
Ponzi
2 ماه قبل
پاسخ  الوی

دقیقا

امیر ارسلان
امیر ارسلان
2 ماه قبل

نمی دونم این بی وجدان چه پدرکشتگی با بیت کوین داره ....آخه مگه بهتر از بیت کوین هم داریم تو این دور و زمونه ..یه سرمایه ی که غیر متمرکزه و همه جا و همیشه می تونی نقدش کنی...و صد در صد رشد فوق العاده ای هم می کنه

Ponzi
Ponzi
2 ماه قبل

علت حرفش داخل متن نوشته منتقدان بیتکوین و طرفدار طلا
همون حسود خودمون

Crypto Castle
Crypto Castle
2 ماه قبل

پیتر شیف = فشار خورده

بهنام
بهنام
2 ماه قبل

چن تا بیت داری پیتر ؟!