بیش از نیمی از دارندگان کاردانو در محدوده زیان دهی هستند

بیش از نیمی از دارندگان کاردانو در محدوده زیان دهی هستند

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط IntoTheBlock، با افت قابل توجه بهای کاردانو در ۳۰ روز گذشته، تعداد دارندگان این ارز دیجیتال که در محدوده سوددهی قرار دارند به شدت کاهش یافته است. این داده‌ها نشان می‌دهند که در حال حاضر ۲.۵۶ میلیون آدرس در محدوده زیان دهی هستند و این ارز دیجیتال را با قیمتی بالاتر از بهای کنونی آن خریداری کرده‌اند. گفتنی است که این تعداد آدرس معادل بیش از ۵۷ درصد کل دارندگان کاردانو است.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود

سعید نادری

 مشاهده منبع خبر
u.today
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
کریپتو
کریپتو
1 ماه قبل

کاردانو یک شت کوین به معنای واقعی است. هیچ برنامه ی خاصی برای پشرفت ندارد و سازنده ی آن تماما تلاش می کند با برچسب زدن و به عبارتی دیگر انگ زدن به دیگر ارز ها و رقابت ناسالم برای کاردانو خریدار جمع کند.
کاردانو جزو ارز هایی بود که پیش از همه ی ارز های دیگه امید داد که کارهایی رو خواهد کرد ولی در جا زد و عقب ماند و به نظرم عملا پروژه ی کاردانو به دلیل عقب ماندگی در به روزرسانی و عدم سرمایه گذاری درست در کشورها پیشرفت زیادی نخواهد کرد. شاید در بازار صعودی بالایی بزند اما در نهایت فقط برای سود گرفتن کوتاه مدت به درد می خورد و حتی در این مورد هم ارز های دیگر بهتر عمل خواهند کرد.

کاربر نیمه وارد
کاربر نیمه وارد
1 ماه قبل

بی خاصیت ترین ارز مثل لاک‌پشت میمونه کاشکی بجاش روی فانتوم سرمایه گذاری میکردم