یک نهنگ خفته از فروش بیت کوین‌های خود ۲۳۰ هزار درصد سود به دست آورد

یک نهنگ خفته از فروش بیت کوین‌های خود ۲۳۰ هزار درصد سود به دست آورد

براساس داده‌های ارائه شده توسط لوک‌آن‌چین و ویل آلرت، یک نهنگ خفته بیت کوین پس از ۱۰ سال بیدار شده و دست به انتقال تعداد زیادی بیت کوین زده است. این نهنگ که ۱,۷۰۱ بیت کوین در آدرس خود نگهداری می‌کند، در روز گذشته ۲۴۶ بیت کوین با ارزشی بیش از ۱۶.۷ میلیون دلار به فروش رسانده است. این آدرس در سال ۲۰۱۳، بیت کوین‌های خود را با قیمت میانگین ۲۹.۳۹ دلار خریداری کرده است که نمایانگر سود شگفت‌انگیز ۲۳۰ هزار درصدی این آدرس از فروش بیت کوین‌های خود است

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود

سعید نادری

 مشاهده منبع خبر
cryptopotato
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 ماه قبل

نهنگه پدر بود حتما

سینا
سینا
2 ماه قبل

احتمالی وجود داره که توطئه در کار باشه
توی خیلی از جاهها میگن کارکنان کیفهای پول مشهور به کیف پول و رمز کسی دسترسی ندارن، ولی واسه همیشه این اتفاق نمی افته و با نوشتن یه کد می تونی همه ی کدهای دسترسی کاربران رو دربیاری!
من خودم برنامه نویسم و سایت دارم
وقتی کاربری هی میاد و رمز ورودش رو میزنه یعنی رمزش رو فراموش کرده و وقتی فراموشی رمز عبور نداره میشه نتیجه گرفت که کلا رمز یادش رفته و اگه هزار بار دیگه هم بزنه بازم احتمال این هست که اشتباه بزنه!
وقتی این اتفاق می افته چون کیف پول ها فراموشی رمز عبور ندارن کسانی که به هسته ی کدها و دیتابیس دسترسی دارن می تونن با استفاده از چند خط کد و دیکدکردن به هسته ی کدها دسترسی پیدا کنن! و نتیجه اش همین میشه که بعد از سالها یکی یکی کیف پولهای قدیمی رو خالی می کنن. وگرنه غیرممکنه کسی بعد از ده ساااال بی خیال کیف پولش بشه! مگه از توی قبر دراومده رمزش یادش اومده باشه!

hold
hold
2 ماه قبل
پاسخ  سینا

من خودم الان 5 ساله بیت کوینامو دست نزدم
پس من مردم ؟ تو قبرم؟ نه!!!!
من هولدرم
هر اتفاقی هم بیفته من یه قیمت هدفی تو ذهنم دارم
که مثلا هدف ده ساله براش گذاشتم
بعد هم کل سرمایم نیست که بخوام ازش برداشت کنم که خرجمو بدم
برا همین با خیال راحت میمونه تا سال های سال

Nechirvan
Nechirvan
2 ماه قبل

به نظرتون دو ایران نهنگ بیتکوین داریم😐🙃

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 ماه قبل
پاسخ  Nechirvan

بله