مدیرعامل FTX: قطع رابطه ما با بایننس تصمیمی منطقی است

مدیرعامل FTX: قطع رابطه ما با بایننس تصمیمی منطقی است

سم بنکمن فراید، مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال اف تی ایکس (FTX) در گفت‌وگو با دی‌کریپت (DrCrypt) درباره پایان سرمایه‌گذاری بایننس در این صرافی سخن گفت. بایننس از ابتدای تاسیس FTX در سال ۲۰۱۹ از سرمایه‌گذاران این صرافی بود و این هفته به رابطه خود با این پلتفرم پایان داد.

بنکمن فراید عنوان کرده است که آن‌ها سهم بایننس در صرافی‌شان را خریداری کرده‌اند تا دیگری سهمی در کسب و کارشان نداشته باشد. وی می‌گوید: «این تصمیم با توجه به نقشی که کسب و کارهای ما در این فضا دارند، کاملا منطقی بود و به ما هم انعطاف پذیری بیشتری می‌دهد.»

بنکمن فراید معتقد است موانع جدی در برابر بایننس به دلیل مسائل نظارتی به وجود آمده و می‌گوید: «ما در جریان دیالوگ‌های بایننس و تنظیم‌کنندگان نیستیم و تنها حدس می‌زنیم. اما می‌گویم که ما با نهادهای نظارتی کاملا همکاری خواهیم کرد. وقتی شما همکاری نکنید یا انعطاف پذیری زیادی نداشته باشید، طبیعی است که رگولاتور هم احساس می‌کنند چاره‌ای جز برخورد چکشی با شما ندارند.»

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود

سعید نادری

 مشاهده منبع خبر
Decrypt
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه