آرتور هیز می‌گوید بانک‌های بزرگ ایالات متحده تهدیدی برای صادرکنندگان استیبل‌کوین هستند

آرتور هیز می‌گوید بانک‌های بزرگ ایالات متحده تهدیدی برای صادرکنندگان استیبل‌کوین هستند

آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران BitMEX، در مصاحبه اخیر با لورا شین، روزنامه‌نگار مشهور ارزهای دیجیتال، اظهار داشت که هجوم بانک‌های بزرگی مانند جی‌پی مورگان به بازار استیبل کوین می‌تواند منجر به مرگ زودهنگام صادرکنندگان متمرکز استیبل کوین باشد.

هیز اظهار داشت که بانک‌ها خودشان به دنبال انتشار استیبل کوین‌ها خواهند بود. این بنیانگذار گفت که صادرکنندگان استیبل کوین مانند تتر در حال حاضر دارایی‌های خود را با اسناد خزانه و سپرده حمایت می‌کنند تا از برابری ۱:۱ با دلار آمریکا اطمینان حاصل کنند.

برای انجام این کار، ناشران به بانک‌ها متکی هستند تا سپرده‌های آنها را بگیرند و به آنها اجازه دهند تا ابزارهای بدهی را معامله کنند. پس صادر کنندگان متمرکز به بانک‌ها نیاز دارند اما آیا بانک‌ها به آن‌ها نیاز دارند؟

هیز استدلال کرد که با توجه به حاشیه سود شرکت‌هایی مانند تتر، به‌زودی بانک‌های بزرگ شروع به بررسی بازار استیبل کوین می‌کنند که می‌تواند شروع ورود آن‌ها به این بازار باشد.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود
امیرحسین دهنوی
 مشاهده منبع خبر
coinedition
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه