تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال می‌گوید بیت‌کوین می‌توانید زیر ۴۰ هزار دلار را به‌زودی ببیند

تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال می‌گوید بیت‌کوین می‌توانید زیر ۴۰ هزار دلار را به‌زودی ببیند

یک استراتژیست ارزهای دیجیتال، فکر می‌کند که گاوهای ارزهای دیجیتال در خطر یک تله بزرگ هستند، زیرا به نظر می‌رسد معامله‌گران بزرگ درحال فروش دارایی خود هستند.

تحلیلگر مستعار The Flow Horse به ۱۹۱۷۰۰ دنبال کننده خود در پلتفرم رسانه اجتماعی ایکس می‌گوید که به نظر می‌رسد اکثر فعالان بازار همچنان نسبت به بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال پس از لیکویید شدن‌های اخیر که در اوایل این هفته شاهد بودیم، همچنان بسیار خوش بین هستند.

«من محتاط هستم و همه لیکویید شدن‌های دیروز را سیگنالی در نظر می‌گیرم که ما در آستانه یک ریزش هستیم. فکر می‌کنم تله‌ای در حال ایجاد است.»

طبق گفته The Flow Horse، اکنون در محدوده احتمالی هستیم که بیت‌کین قیمت‌های زیر ۴۰۰۰۰ دلار را ببیند.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود

امیرحسین دهنوی

 مشاهده منبع خبر
The Daily Hodl
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
Farhad
Farhad
6 ماه قبل

اگر به بلند مدت دید داشته باشید و ریاست جمهوری آمریکا و گزینه ترامپ،،،در بلند مدت حتی اگر ۴۰ هزار خرید داشته باشید سود خواهید کرد

محمد
محمد
6 ماه قبل

سلام دوستان احتمالا تا ۳۰۰۰۰ دلار و فعلاً پائین تر نداریم

سعید
سعید
6 ماه قبل

ریزش شدید در بازه زمانی سه ماهه چارت بیت کوین رو تحلیل کنین، شرایط بد اقتصاد جهان، حذف بنیانگذاران، جدال بورس آمریکا با صرافی ها همه موجب کاهش شدید قیمت در این نوع سرمایه گذرای ها میشه