بانک پیشگام کویتی می‌گوید همکاری با ریپل باعث شده تراکنش‌های دیجیتال آن‌ها افزایش قابل‌توجهی پیدا کند

بانک پیشگام کویتی می‌گوید همکاری با ریپل باعث شده تراکنش‌های دیجیتال آن‌ها افزایش قابل‌توجهی پیدا کند

خانه مالی کویت (KFH)، بانک اسلامی پیشگام کشور کویت، موج دیجیتال را با گام‌های قابل توجهی در بانکداری مجازی پذیرفته است. طارق الاجیل، مدیر تحول دیجیتال بانک، در کنفرانس «شکستن موانع» در کویت، پیشرفت‌های فناوری این موسسه را برجسته کرد. او به ویژه از اتحاد استراتژیک با ریپل، شرکت پرداخت بلاک چین مستقر در سانفرانسیسکو، گفت و خبر از قدم‌های بسیار خوبی در حوزه دارایی دیجیتال داد.

مدیر تحول دیجیتال این بانک آمار قابل توجهی را از رفتار مشتریان‌شان منتشر کرد. مشتریان بانک خانه مالی کویت بیش از ۱۵۲ میلیون تراکنش را از طریق پلتفرم‌های دیجیتال بانک انجام داده‌اند که نسبت به سال قبل ۴۰ درصد افزایش داشته است.

علاوه بر این، همکاری با ریپل یک جزء کلیدی از استراتژی بانک برای ارائه خدمات پیشرو است. از طریق این مشارکت، بانک کویتی با استفاده از فناوری پیشرفته بلاک چین ریپل، یک سرویس پرداخت فوری برون مرزی را با موفقیت راه اندازی کرده است.

امیرحسین دهنوی

 مشاهده منبع خبر
Feed - Cryptopolitan.Com
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.