کمیسیون بورس ایالات متحده به‌دنبال مسدودکردن موقت دارایی‌های بایننس آمریکا است

کمیسیون بورس ایالات متحده به‌دنبال مسدودکردن موقت دارایی‌های بایننس آمریکا است

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، روز سه‌شنبه با ارائه یک دادخواست اضطراری به دادگاه برای صدور دستور موقت علیه بایننس، بایننس آمریکا و چانگ پنگ ژائو، خواستار اجرای ۸ اقدام شد. این اقدامات درخواستی شامل مسدود‌کردن دارایی‌های بایننس آمریکا و بازگرداندن ارزهای فیات و ارزهای دیجیتالی است که توسط یا به نفع مشتریان آمریکایی نگهداری می‌شود. با توجه به اطلاعات پرونده، این درخواست «با توجه به سال‌ها رفتار متخلفانه متهمان، نادیده‌گرفتن قوانین ایالات متحده، فرار از نظارت قانونی و برای اطمینان از حفظ امنیت دارایی‌های مشتریان» به دادگاه ارائه شده است. طبق این دستور، دارایی‌هایی مشتریان آمریکایی بایننس باید طی ۱۰ روز به بایننس آمریکا بازگردانده شود. همچنین، متهمان باید فهرستی از دارایی‌های فیات و ارزهای دیجیتال و فهرستی از مشتریان بایننس آمریکا را به همراه موجودی‌هایشان به کمیسیون بورس ارائه کنند.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود
سجاد اسحقی نصرآبادی
 مشاهده منبع خبر
CoinTelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
نونو جان..
نونو جان..
۱ سال قبل

همه کاری می کنن برای نابود کردن ارز دیجیتال و بازار کریپتو... مطمئنم در آخر کم میارن و بیت کوین و سایر ارز های معتبر دیجیتال پیروز این میدان میشن...تنها بدی که الان اینگونه اخبار منفی داره نابود نزولی بودن موقتی بازار وگند زدن به حال و سرمایه مردم..... آخر سر هم دلار آمریکا در مقابل ارز دیجیتال کم میاره ‌‌.چون کریپتو یه چیزی فرا دولتی ست....واسه اینه بیشتر دولت ها ازش واهمه دارند